Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

AquaEl PAT MINI 400L/h

- 40% NÁŠ TIP Nízka spotreba

Výrobca: AQUAEL
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 107715
Dostupnosť: na sklade u dodávateľa do 7-10 pracovných dní
Cena bez DPH: 10.41
12.49 ks
Pôvodná cena 20.82, Zľava 40 %

Filter AquaEl PAT-Mini 400l/h

PAT MINI je vnútorný filter s malými vonkajšími rozmermi pre inštaláciu v malých a stredne veľkých akváriách. Zariadenie pozostáva z hlavy a filtračnej vložky. Vďaka použitiu inovatívnych konštrukčných riešení má hlava maximálnu kapacitu 400 l / h pri spotrebe energie 4 W.

AQUAEL PAT MINI - mini turbínový filter PAT MINI určený pre malé sladkovodné akváriá. Zariadenie pozostáva z malej hlavy a starostlivo vybranej filtračnej špičky. Vďaka inovatívnym konštrukčným riešeniam má hlava maximálnu kapacitu až do 400 l / h, čo je rovnaké ako typický stredne veľký turbínový akváriový filter. A to všetko pri spotrebe energie maximálne 4 W. Ako výsledok, PAT MINI zabezpečuje účinnú filtráciu aj v 120-litrovej nádrži. Nebude však robiť príliš veľkú "práčku" v oveľa menšom akváriu? Neexistuje strach, pretože na prednej strane hlavy je prepínač, ktorý ovláda účinnosť, ktorá vám umožňuje prispôsobiť tento parameter potrebám každého akvaristu. Filter má aj smerový koniec, ktorý vám umožňuje obmedziť vodný prúd v akváriu tým, že ho nasmerujete napríklad na stenu nádrže. Je tiež vybavený prevzdušňovacou trubicou pripojenou k výstupnej dýze, ktorá umožňuje efektívne okysličovanie vody v nádrži.

Špongia, ktorá je súčasťou filtra PAT MINI, je mimoriadne účinná pri mechanickej filtrácii v akváriu, zachytávajúc tie najmenšie viditeľné nečistoty z vody. Okrem toho je ideálnym podkladom pre vytvorenie kmeňov prospešných nitrifikačných baktérií, ktoré spracujú amoniak a dusičnany pre ryby toxické látky. Údržba špongie je veľmi jednoduchá a trvá len niekoľko desiatok sekúnd. Týmto spôsobom zabezpečujeme kontinuitu prevádzky filtra a zaručujeme, že obyvatelia nášho akvária budú plávať v krištáľovo čistej vode a bez toxínov.

Inštalácia zariadenia je veľmi jednoduchá vďaka silnému držiaku prísaviek s prídavným funkčným držiakov, ktorým je pripevnený filter na okraji skla akvária.

Filter PAT MINI môže spolupracovať so vzduchovým kompresorom AQUAEL a sterilizátorom vody AQUAEL MINI UV. K dispozícii sú aj vymeniteľné špongie.

Technické údaje:
Výkon: 4W
Kapacita: 400 l / h
Odporúčané pre nádrže: 10-120l

 

Náhradná špongia STANDARD.

Náhradná špongia CarboMAX - pre odstránenie chemických nečistôt z vody.

Náhradná špongia PHOSMAX - pre odstránenie fosfátov z vody, pre účinne obmedzenie rias.

Možnosť rozšíriť o sprchovaciu súpravu.

 

Možnosť použiť aj pre vačšie BIOMOLITÁNY.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom