Naposledy zobrazené


MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

       

 0908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail alebo pošlite sms) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Produkty zákupite aj u partnerov:

 

Atlas akváriových rastlín:

 

 

Aquario Bio-Active MIX 7in1 1kg

SIEŤKA GRÁTIS
Cena 8.99
Dostupnosť: skladom +3
Cena bez DPH: 7.49
Výrobca: AQUARIO
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Zmes keramiky Aquario Bio-Active MIX 7in1 inovatívnej filtračnej vložky, ktorá je unikátne riešenie s cieľom zvýšiť maximálnu účinnosť filtrácie, pomocou zmesi keramických krúžkov so zvýšeným množstvom mikropórov.
Filtračné médium pozostáva zo siedmich zásypov rôznorodých z hľadiska štruktúry, tvaru, veľkosti a pórovitosti. Bio-Active Mix má jedinečné vlastnosti, ktoré vytvárajú ideálne podmienky pre násobenie nitrifikačných baktérií a 200-krát väčších filtračných plôch v porovnaní s obyčajnou keramikou. Jedinečná heterogénna štruktúra podporuje biologické procesy tým, že vytvára optimálne médium pre nitrifikačné baktérie, neutralizuje toxíny, objasňuje vodu a absorbuje nanočastice a suspenzie.

Použitím vysokého tlaku pri výrobe krúžkov sa dosiahne zvýšenej poréznosti, vytvárením nových kanálov, obsahujúce mikroorganizmy, bio-kanály, ktoré sú vynikajúce miesto pre usadenie a šírenie nitrifikačných baktérií. Takáto štruktúra krúžku poskytuje oveľa väčšiu povrchovú plochu, na ktorej sú uložené prospešné baktérie pre rozklad toxických látok. Filtračné baktérie, ktoré sa usadzujú na krúžkoch, sú pri čistení vody veľké, rozkladajú amoniak a dusitany a zlepšujú podmienky prevažujúce v akváriu. Keramika sa odporúča použiť ako prvé voľné lôžko po mechanickej filtrácii v sladkých a slaných akváriách.

Bio Active Mix je jediný taký produkt na trhu, ktorého použitie zvyšuje účinnosť filtrácie použitého filtra, vďaka čomu sa produkt stáva bezkonkurenčným produktom.

Balenie 1kg v praktickej sieťke