Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Cintorínska 13, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

 

 

 

 


 

 

Neo Media Pure Mini S 1l - keramické médium neutrálne pH

Výrobca: AQUARIO
Kód: Neo Media Pure Mini 1l
EAN: 8809702871114
Dostupnosť: skladom 3 ks
10.78 bez DPH
12.94 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Neo Media Pure MiniS 1l - keramické médium neutrálne pH

- najpórovitejšia kartuša
- znižuje pH
- najviac nitrifikačných baktérií
- malá veľkosť 
- 1 liter tejto kartuše = 10 litrov inej


Výrobca kartuší NEO MEDIA vynaložil maximálne úsilie na vytvorenie najlepšej biologickej kartuše na svete. 
Tento stav určuje nielen senzačná a rôznorodá pórovitosť, ale aj odolnosť voči dlhodobému používaniu a väčšinou podceňovaný vplyv kartuší na pH vody. 


Testy pH vody dokazujú, že keramické a keramické kartuše obľúbené na trhu majú alkalické hodnoty, t. j. menia hodnotu pH a vodu silne vytvrdzujú. (SIPORAX 9~10, Substrát PRO 8~9).

NEO MEDIA PURE je skutočne neutrálny filtračný materiál a má malý vplyv na pH. Kartuša NEO MEDIA PURE nezvyšuje pH mierne kyslého akvária a neznižuje pH mierne zásaditého akvária. Vhodné pre všetky akváriá, ako sú: rastlinné, krevety, malawi, tanganyika, morské s koralmi SPS.

Náplň NEO MEDIA Pure nemení hodnotu pH, udržiava ju na úrovni 6~7. Okrem toho sa kartuše NEO MEDIA dodávajú v troch variantoch: PURE, SOFT a HARD, ktoré zase: nemenia pH, zmäkčujú vodu, kalia vodu. 


Výrobný proces spolu so štruktúrou vlákien umožnil vytvoriť kazetu s rôznou veľkosťou pórov, čo umožňuje usadzovanie a rýchly rozvoj rôznych druhov baktérií zodpovedných za metabolizmus škodlivín. Príslušný ekosystém vyvinutý vo vnútri kazety je rozhodujúcim faktorom zodpovedným za biologickú filtráciu.
Premenlivá pórovitosť nie je dostupná v keramických vložkách vytvorených vypaľovaním, kde póry v takýchto vložkách majú vždy rovnakú veľkosť. 


Pokročilá výrobná technika spolu so štruktúrou vlákien umožnila dosiahnuť rekordnú pórovitosť, ktorá prevyšuje pórovitosť doteraz najlepšej keramiky. (SIPORAX 270m2/l, Substrát PRO 450m2/l)
NEO MEDIA ponúka až 4000 m2/l. Takýto povrch spolu s rôznou veľkosťou pórov zaručuje najlepšiu biologickú filtráciu. 
Záverečná fáza výroby zaisťuje trvanlivosť produktu po dlhú dobu a dopĺňa najdôležitejšie výhody najlepšej biologickej kazety na svete. 

Verzia MINI: 
Je určená pre filtre, kde nie je veľa miesta pre filtračné vložky. 

Vynikajúcu kvalitu produktu potvrdzuje výskum amerického výskumného inštitútu Quantachrome:
Kazety NEO MEDIA boli testované laboratóriom Quantachrome Corporation na zariadeniach Quantachrome Instruments. Všetky údaje o produkte sú založené na stanovisku vydanom nezávislou skupinou výskumníkov Quantachrome.

Balenie 1L