Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme)

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Cintorínska 13, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme)

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

RESUN AS SMX 350 vonkajší závesný filter

Séria filtrov Streamax SMX od firmy RESUN aqua Syncro poskytuje trojstupňovú filtráciu vody. 
Má niekoľko zariadení na uľahčenie prevádzky filtra, ako sú vymeniteľné vložky filtra - kazety, ktoré je možné zakúpiť v prípade potreby a systém, ktorý informuje o opotrebení filtračných vložiek. Filter má hladké nastavenie výkonu. 

Výrobca: RESUN
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: SMX350
Dostupnosť: Skladom
Cena bez DPH: 10.62
12.74 ks

Kaskádové filtre boli vytvorené pre najlepšiu filtráciu prostredníctvom veľkého objemu. Súčasne dizajn filtra umožňuje umiestniť ju mimo nádrž, čo šetrí miesto v akváriu a návrat vody, ktorý sa vykonáva pomocou kaskády, perfektne prevzdušňuje vodu v akváriu. Takéto filtračné vlastnosti ďaleko prevažujú nad vnútornými filtrami bez ohľadu na objem akvária. 

Séria kaskádových filtrov SMX Streamax Resun Aqua Syncro je navrhnutá s ohľadom na jednoduchosť starostlivosti a údržby. Filter má špeciálne vložky na biologickú, mechanickú a chemickú filtráciu. Vložky umiestnené vo filtri a vložky do sady môžu byť odstránené na výmenu. Tento krok je veľmi jednoduchý a nespôsobuje problém. 

Najdôležitejšou vlastnosťou filtra Streamax je špeciálny senzor, ktorý informuje používateľa o potrebe nahradiť použité filtračné kazety - vložky sú k dispozícii na zakúpenie. Toto riešenie výrazne uľahčuje fungovanie filtra, pretože filter nevyžaduje pravidelné revízie čistoty vykonávané používateľom, ale informuje sa o potrebe starostlivosti. Táto skutočnosť najmä poteší každého akvaristu a uvoľní užívateľa. 

Biologická filtrácia je zabezpečená vložkou s vysokou pórovitosťou rôznej pórovitosti. vložka je sedlom baktérie, ktorá znižuje koncentrácie NH3, NH4 a NO2 v akváriu a zároveň ovplyvňuje zdravie rýb a poskytuje prírodnú živinu pre rastliny. 

Chemická filtrácia je zabezpečená aktívnym uhlím, ktoré dokonale viaže kovy a ich zlúčeniny, huminové látky, pesticídy a metabolické produkty. Je to náplň, ktorá objasňuje vodu a znižuje nepríjemný zápach vody. Zlepšuje kvalitu vody vrátane biologickej filtrácie. 

Mechanická filtrácia je zabezpečená netkanou textíliou s vhodnou hustotou. Odstraňuje všetky nečistoty z vody, vyčistí vodu z prachu, zvyškov rastlín alebo malých plávajúcich častí zeme. 

Prívod vody k filtru sa vykonáva pomocou trubice s nastaviteľnou dĺžkou. Táto funkcia vám umožňuje prispôsobiť filter akémukoľvek akváriu. 

Filter je vybavený plynulým nastavením prietoku vody, ktorý zodpovedá jeho výkonu podľa potrieb a veľkosti nádrže. 

Filtr výrobcu Resun je založený na dlhoročných skúsenostiach. Je charakterizovaná spoľahlivosťou a efektívnou prácou. Rotor, ktorý je srdcom zariadenia, je odolný voči vysokému odporu čerpanej vody a navyše má os sintrovanej nehrdzavejúcej ocele s titánom, čo umožňuje čerpadlo pracovať v morskej vode. 

Technické údaje:
- spotreba energie 4W 
- maximálna účinnosť 330l / h 
- minimálna kapacita 165l / h 
- určená pre akvárium 19l až 38l 
- rozmery 229 x 127 x 179 mm 
- vložka model: RFC01