Naposledy zobrazené


MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

       

 0908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail alebo pošlite sms) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Produkty zákupite aj u partnerov:

 

Atlas akváriových rastlín:

 

 

Sada AquaScaper Tool 20cm 2 diely

Cena 18.49
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 15.41
Výrobca: AquaScaper
Záručná doba: 24 mesiacov

Sada dvoch akváriových / teráriových nástrojov umožňujúcich plnú kultiváciu nádrže. Náradie je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele so starostlivosťou o presnú výrobu. Sada obsahuje S nožnice a ohnutú pinzetu.

Špecializované nástroje vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, takže nie sú náchylné na koróziu a usadzovanie mikroorganizmov. Sú ideálne na pestovanie, strihanie a držanie rastlín, na čistenie, kŕmenie plazov a obojživelníkov.

Správne tvary nástrojov umožňujú pracovať na ťažko dostupných miestach v nádrži a robiť nejaké činnosti jednoduché a príjemné.

Pinzeta, ktorá je súčasťou súpravy, je výborným nástrojom na kŕmenie plazov a obojživelníkov.
Dlhé a ergonomické špeciálne tvarované pinzety uľahčujú činnosti a poskytujú správnu vzdialenosť, aby sa zabránilo zbytočnému namáhaniu domáceho maznáčika počas kŕmenia plazov alebo obojživelníkov. Hroty pinzety sú vybavené drazkami, aby sa zabezpečilo dobré uchopenie živého hmyzu, ktoré zabraňuje jeho úniku.

Tento nástroj je nevyhnutný pri výsadbe v akváriu.

Špeciálne tvarované nožnice zjednodušujú prerezávanie každej rastliny, bez ohľadu na to, kde je umiestnené, sú navyše vyrobené z hrubšej ocele, čo umožňuje odrezanie hrubýších rastlín

Súprava obsahuje:
- ohnutú pinzetu
- dvojité S skladacie nožnice
- praktické púzdro

Dĺžka nástroja: 20 cm