Naposledy zobrazené

Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Produkty zákupite aj u partnerov:

Surpanshop

Akvaland

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

SunSun JVP-132 - obehové čerpadlo 4000 - 8000 / lh

NOVINKA

Výrobca: SunSun
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: očakávame naskladnenie u dodávateľa
Cena bez DPH: 15.41
18.49
ks

Obehové čerpadlo je určené na odstránenie „mŕtvych zón“ pri cirkulácii vody v akváriu. Odstránením mŕtvych zón môžete nádrž chrániť pred riasami, cyanobaktériami alebo dino. Vhodná cirkulácia zaisťuje lepšiu filtráciu vody a poskytuje makro a mikro prvky s potravinami pre celý objem nádrže.

Vďaka malým rozmerom môže byť čerpadlo umiestnené kdekoľvek v akváriu. Inštalácia je zabezpečená silným magnetom, ktorý zaisťuje odolnú a spoľahlivú montáž. Čerpadlo má guľovú otočnú hlavu, ktorá čerpá vodu, ktorá môže byť nasmerovaná na akékoľvek miesto v ľubovoľnom rozsahu odchýlok.

Čerpadlá výrobcu SunSun sú vybavené plynulou reguláciou prietoku, čo umožňuje prispôsobiť efektivitu práce potrebám nádrže. Nastavenie je možné pomocou systému rozptyľujúcich alebo spevňujúcich rukávov. 

Čerpadlo SunSun je vyrobené na základe dlhoročných skúseností výrobcu. Vyznačuje sa spoľahlivosťou a efektívnosťou práce. Obežné koleso, ktoré je srdcom zariadenia, je odolné voči vysokej odolnosti čerpanej vody a má tiež sintrovanú nápravu z nehrdzavejúcej ocele s titánom, čo umožňuje, aby čerpadlo pracovalo v morskej vode.

Energeticky úsporný motor čerpadla zabezpečuje značnú účinnosť. Motor sa vyznačuje vysokou pracovnou kultúrou a nevyvoláva vibrácie, ktoré sú častou príčinou hlasnej prevádzky čerpadla. Gumené pásy, ktoré sú pod magnetmi, navlhčujú zariadenie, takže ho nemožno počuť. 

Konštrukcia zariadenia zabraňuje upchávaniu rôznymi druhmi nečistôt, vďaka čomu je čerpadlo prakticky bezúdržbové. 

Technické údaje: 
- kapacita od 4 000 l / h do 8 000 l / h
- spotreba energie 12 W
- rozmery: 8,7 x 8 x 13,5 cm 
- 2 roky záruka
- dĺžka kábla 2,5 m