Naposledy zobrazené

Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

       

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Produkty zákupite aj u partnerov:

Surpanshop

Akvaland

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

Anubias Heterophylla

Výrobca: PA
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade u dodávateľa
Cena bez DPH: 3.33
3.99
ks

ANUBIAS HETEROPHYLLA


Anubias Heterophylla je väčší listový variant Anubiasu. Rovnako ako ostatné Anubias to môže rásť v akváriách a teráriách buď ponorené alebo emerzné. Má dlhé stonky ako Anubias Barteri, ale listy sú takmer zdvojnásobené. 

Rovnako ako ostatné Anubias, tento variant je kvitnúca rastlina, ktorá rastie najlepšie, keď je oddenka pripojená k tvrdému povrchu, ako je drevo alebo kamene. Majú nízke až stredne ľahké požiadavky a môžu využívať pravidelné hnojenie. CO2 nie je potrebné, ale môže podporiť rýchlejší rast a silnejšie listy. Vzhľadom k tomu, že rastie pomaly, sú listy náchylné na rast rias, ak sú umiestnené pod vysokým osvetlením.

Rozmnožovanie je jednoduché a priame; jednoducho odrežte alebo odtrhnite odrezky, ktoré sa majú presadiť. Nesadiť do substrátu, lebo začne hniť

Priezvisko: Araceae

Pôvod: západná Afrika

pH: 6-7,5

Starostlivosť: Jednoduchá

Svetlo: Nízke

Co2: Nevyžaduje sa

Rozmnožovanie: delením hrizomu

Rýchlosť rastu: pomalé až stredné

Ak nie je tovar skladom a objednávku odošlete do nedele do 23:59, rastliny sú u Vás vo štvrtok nasledujúceho týždňa platí pre označenie kódu PS.
Ak nie je tovar skladom a objednávku odošlete do nedele do 23:59, rastliny sú u Vás v piatok nasledujúceho týždňa platí pre označenie kódu AS.
Ak nie je tovar skladom a objednávku odošlete do nedele do 23:59, rastliny sú u Vás vo štvrtok nasledujúceho týždňa platí pre označenie kódu AA.
Ak nie je tovar skladom a objednávku odošlete do piatku do 14:59, rastliny sú u Vás vo štvrtok nasledujúceho týždňa platí pre označenie kódu PA

 

Máme rozsiahle skúsenosti s balením rastlín a pošleme ich za každého počasia. Správne zabalené akváriové rastliny môžu cestovať niekoľko dní bez toho, aby ohrozovali ich stav. 

V zimných mesiacoch doporučujeme si pri objednávke doložiť aj výhrevné vrecko do balíka, ktoré urdží teplotu vo vnútry balíka počas prepravy.

V mínusových teplotách zasielame rastliny v krabiciach s PS výplňou