Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

NuniQ

Značka "NUNIQ WIDE LED" je plné RGB akváriové svetlá s vysokým spektrom, ktoré vám poskytujú dokonalé riešenie osvetlenia pre vaše akvárium. Umožňuje úžasný prirodzený rast vašich akváriových rastlín a živšie vidí neviditeľnú krásu vášho akvária.

Vďaka svojej širokej doske elektrických obvodov zabezpečte široký rozsah vlnových dĺžok 400 - 700 nm a plné spektrum svetla v celom akváriu vyváženejším spôsobom pri udržiavaní nízkej teploty.

Hliníkový tmavý titánové telo s vysokou hrúbkou, vďaka čomu je rozdiel. Je veľmi silný a absorbuje teplo efektívne, vďaka čomu je vaše akvárium chladné a svieže.

Plná farebná zmes RBG LED ukazuje skutočnú krásu vášho akvária a jeho plné spektrum plného jasu zaisťuje fotosyntetický proces pre vaše rastliny.

NUNIQ LED je skutočným dekorom vášho akvária. Naše LED sú energeticky efektívne, šetrné k životnému prostrediu a prispôsobia váš rozpočet.

Filter
Cena