Veľkoobchod a obchod s rastlinami a akvaristikou

Akváriové rastliny, teráriové rastliny, technika a prípravky pre úspešný rast rastlín v akváriu


Produkty

Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 950 625 772

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Štúrova ulica 1420/45, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

 

 

 

 


 

 

AQUA-REBELL

Aqua Rebell - profesionálne hnojivá pre vodné rastliny. Tím Aqua Rebell prišiel s logom s vlajúcou vlajkou z dôvodu - milujeme akváriové rastliny a všetko, čo s nimi súvisí. Preto sme sa v roku 2008 rozhodli vytvoriť hnojivá navrhnuté rastlinnými akvaristami pre vysadených akvaristov. Odvtedy makroelementy, najmä dusičnany a fosforečnany, rozpoznali fanúšikovia po celom svete. Predtým sa tieto dve chemické látky často identifikovali so zlúčeninami, ktoré by mohli viesť k rastu rias.. Nová študia hnojenia vysadených akvárií a osobné pozorovania akváristov po celom svete jasne ukazujú, že situácia je iná. Nie je to nadbytok týchto zložiek a nedostatok vhodných podielov je najčastejšou príčinou vývoja rias.

Všetky vodné rastliny vyžadujú správne množstvo živín pre normálny vývoj. Naše akvária sú vybavené stále viac zariadení, silnejšie osvetlenie a veľmi často s dávkovaním CO2. Vo väčšine prípadov nie sú produkty na metabolizmus rýb dostatočnou živinou pre rastliny. Dusičnany a fosforečnany, ktoré sa raz podceňujú a eradikujú, sa rýchlo stali nepostrádateľnou súčasťou akéhokoľvek rastlinného akvária. Je to druh povstania týchto 2 živín, ktoré vyvolali názov Aqua Rebell a výrobky, ktoré sú skvelou alternatívou k hnojivám, ktoré neobsahujú uvedené zložky.


Aqua Rebell je odpoveď na bežne dostupné hnojivá. Neustále zlepšujeme kvalitu a spoľahlivosť našich produktov. Máme radosť z učenia a hodnotných pohľadov priamo od milovníkov vodných rastlín. V dôsledku toho dodáme dokonale vyvážené hnojivá prispôsobené individuálnym a špecifickým potrebám nádrží rastlín. Produkty, ktoré ponúkame, sú testované mnohonásobne fanúšikmi a pred ich uvedením na trh sa podrobia krutému hodnoteniu. Výsledkom inovatívneho prístupu k trhu s hnojivami sú produkty, ktoré sú blízke dokonalosti, inovatívnym a predovšetkým potrebám majiteľov rastliných nádrží. Naším hlavným cieľom je zabezpečiť možnosť pestovania krásnych rastlín.

 

Filter
Druh hnojiva
Cena