Naposledy zobrazené

Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

       

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Produkty zákupite aj u partnerov:

Surpanshop

Akvaland

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

Aqua Rebell - CO2 check 20mg/L 250ml

Výrobca: Aqua Rebell
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 12.91
15.49
ks

Kontrola CO2 - 20 mg / l

Aqua Rebell CO2 Check - 20 mg / l je indikátorová kvapalina (test) na obsah oxidu uhličitého vo vode. Môže byť použitý ako kvapalina pre rôzne typy sklenených alebo plastových pernamentných testov s trvalým CO2. Slúži na konštantné meranie oxidu uhličitého v akváriu. Správne množstvo tohto plynu je nevyhnutné pre rast rastlín a malo by sa neustále monitorovať. Skúška CO2 Aqua Rebell CO2 Check, na rozdiel od iných skúšok, neznecudzuje výsledky, pretože neexistuje žiadny priamy kontakt s látkami, ktoré môžu ovplyvniť reakciu vody, ako sú huminové kyseliny atď.

Dostupné balenia: 250 ml.


Použitie

Pridajte 1-2 ml vody Aqua Rebell CO2 Skontrolujte permanentnú skúšku a umiestnite ju do akvária na mieste s dobrým obehom vody. Po 1-2 hodinách od začiatku merania si prečítajte farbu kvapaliny v teste a porovnajte ju s farebnou stupnicou na určenie koncentrácie CO2 v nádrži.

Neustále monitorovanie koncentrácie CO2 v akváriu je veľmi užitočné. Často faktorom obmedzujúcim rast rastlín nie je nedostatok prvkov a nízka koncentrácia oxidu uhličitého v akváriu. Kontrola CO2 Aqua Rebell vám dáva možnosť skontrolovať presné množstvo CO2 v akváriu. Produkt obsahuje brómtymolovú modrú, ktorá mení farbu v závislosti od pH vody.

Oxid uhličitý sa rozpúšťa vo vzduchu a tak preniká kontrolou CO2 Aqua Rebell. V závislosti od koncentrácie CO2 sa mení pH vody a tým aj farba testu.