Naposledy zobrazené

Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

       

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Produkty zákupite aj u partnerov:

Surpanshop

Akvaland

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

Dokonalé pohodlie medzi vonkajšími filtrami pre akváriá. Vonkajší filter OASE spĺňa najvyššie požiadavky na filtráciu vody a čistenie filtra. Kombinácia vysoko účinného biologického filtrovania s Hel-X a mechanického / biologického čistenia s filtračnými hubami zaisťuje zdravú a čistú akvarijnú vodu.  Praktické odvzdušňovacie tlačidlo umožňuje sanie vody vysoko efektívne a umožňuje rýchly a pohodlný štart. Kompletná sada obsahuje filtračné médiá, hadice, adaptéry, sacie a výtlačné potrubia, ako aj rozptyľovač vody. 

 

 

 

Velký objem filtra:

Kombinácia vysoko účinného biologického filtrovania s Hel-X a mechanického / biologického čistenia s filtračnými hubami je ideálne koordinovaná na zabezpečenie zdravej a čistej akvarijnej vody. Voda preteká cez predradený filter ako prvý a zaisťuje tak extra dlhú životnosť.

 

Kompletná sada pre rýchly štart:

Vrátane filtračných médií, hadíc, adaptéra, regulátora prietoku, sacieho a výtlačného potrubia, ako aj rozptyľovača vody.

 

 

FiltoSmart

Externý filtre rady FiltoSmart pre malé a stredné akvária objemoch 60-300 litrov.K dispozícii s alebo bez nastaviteľného ohrievača.

 

BioMaster

BioMaster je vhodný pre akvária s objemom 250 až 600 litrov.BioMaster je k dispozícii s alebo bez nastaviteľného ohrievača.

 

 

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania