Naposledy zobrazené

Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

       

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Produkty zákupite aj u partnerov:

Surpanshop

Akvaland

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

Akvária


Ponúkame široký výber akvárií. Optiwhite a fFoat akvária, ako aj kryty a skrinky pod akváriom. Robíme akváriá v štandardných veľkostiach aj jednotlivé objednávky. V sortimente nájdete malé nádrže pre začínajúcich chovateľov a akváriá veľkosti 500l a väčšie pre skúsených akvaristov. Používame najlepšie optiwhite a floatové sklo, rovnako ako profesionálne silikóny pre výrobu. Naším poslaním je poskytovať produkty najvyššej kvality. Sme priamym výrobcom, ktorý nám umožňuje ponúknuť našim zákazníkom konkurenčné ceny. Poskytujeme rýchle a bezpečné dodávky našich výrobkov neporušené.

Akvárium Optiwhite
Akvária Optiwhite používané počas výstav a súťaží a na okrasné účely. Stále viac akvárií tohto typu sa nakupujú pre domácnosti a firmy. Použitie ultra priehľadného skla, bezfarebných silikónov a leštenie okrajov na vysoký lesk zvyšuje dojem priehľadnosti a ľahkosti. To vytvára ilúziu, že steny akvária neexistujú. V prípade veľkých akvárií vám sklo Optiwhite prináša pocit, že ste v centre podmorského sveta.

Float akvária
Akvária určené hlavne pre domácnosti a podniky. Sklo je mierne zafarbené v rôznych odtieňoch zelenej farby. Je to účinok výroby skla - piesku s vysokým obsahom železa. Na výrobu akvárií sa používajú farebné silikóny. Týmto spôsobom získavame bezprecedentné akváriové nádrže.

Kombinácia skla Float a Optiwhite.
Vyrábame aj akváriá vyrobené z vyššie uvedených dvoch typov skla. To sú možnosti pre ľudí, ktorí chcú získať optiwhite akvárium za nižšie náklady. V takýchto akváriách sú len predná a bočná alebo všetka ale spodná stena vyrobená z optiwhitového skla. Ostatné steny sú vyrobené z float skla. Ponúkame veľa veľkostí akvárií v prevedení full optiwhite a mixu. Všetky akvária predávané majú 2-ročnú záruku. Akvária v našom obchode sa vyznačujú najvyššou kvalitou za atraktívnu cenu, ako aj bezpečnosťou dodávky.

NANO akvária             Klasické akvárium rovné                Akvária klasické oblé            

    Akvária NANO                              Akvária klasické rovné                               Akvária klasické oblé                              Akváriové sety