Veľkoobchod a obchod s rastlinami a akvaristikou

Akváriové rastliny, teráriové rastliny, technika a prípravky pre úspešný rast rastlín v akváriu


Produkty

Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 950 625 772

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Štúrova ulica 1420/45, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

 

 

 

 


 

 

Akvária


Ponúkame široký výber akvárií. Optiwhite a fFoat akvária, ako aj kryty a skrinky pod akváriom. Robíme akváriá v štandardných veľkostiach aj jednotlivé objednávky. V sortimente nájdete malé nádrže pre začínajúcich chovateľov a akváriá veľkosti 500l a väčšie pre skúsených akvaristov. Používame najlepšie optiwhite a floatové sklo, rovnako ako profesionálne silikóny pre výrobu. Naším poslaním je poskytovať produkty najvyššej kvality. Sme priamym výrobcom, ktorý nám umožňuje ponúknuť našim zákazníkom konkurenčné ceny. Poskytujeme rýchle a bezpečné dodávky našich výrobkov neporušené.

Akvárium Optiwhite
Akvária Optiwhite používané počas výstav a súťaží a na okrasné účely. Stále viac akvárií tohto typu sa nakupujú pre domácnosti a firmy. Použitie ultra priehľadného skla, bezfarebných silikónov a leštenie okrajov na vysoký lesk zvyšuje dojem priehľadnosti a ľahkosti. To vytvára ilúziu, že steny akvária neexistujú. V prípade veľkých akvárií vám sklo Optiwhite prináša pocit, že ste v centre podmorského sveta.

Float akvária
Akvária určené hlavne pre domácnosti a podniky. Sklo je mierne zafarbené v rôznych odtieňoch zelenej farby. Je to účinok výroby skla - piesku s vysokým obsahom železa. Na výrobu akvárií sa používajú farebné silikóny. Týmto spôsobom získavame bezprecedentné akváriové nádrže.

Kombinácia skla Float a Optiwhite.
Vyrábame aj akváriá vyrobené z vyššie uvedených dvoch typov skla. To sú možnosti pre ľudí, ktorí chcú získať optiwhite akvárium za nižšie náklady. V takýchto akváriách sú len predná a bočná alebo všetka ale spodná stena vyrobená z optiwhitového skla. Ostatné steny sú vyrobené z float skla. Ponúkame veľa veľkostí akvárií v prevedení full optiwhite a mixu. Všetky akvária predávané majú 2-ročnú záruku. Akvária v našom obchode sa vyznačujú najvyššou kvalitou za atraktívnu cenu, ako aj bezpečnosťou dodávky.