Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Cintorínska 13, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

 

 

 

 


 

 

Externý filter AquaEl Minikani 120

DOPRAVA ZADARMO SR
Výrobca: AquaEl
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: predaj ukončený
59.99 bez DPH
71.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

AquaEl Minikani 80 je efektívny lopatkový externý filter určený na filtráciu akvárií s objemom do 120 litrov. Je vynikajúcou alternatívou k interným filtrom, ktorý poskytuje mechanickú úroveň bezkonkurenčnej filtrácie a - čo je najdôležitejšie - biologickú filtráciu. Energeticky úsporné čerpadlo pracuje veľmi ticho, efektívne a štyri filtračné koše umožňujú použitie niekoľkých typov filtračných kaziet.

Vonkajší kanistrový filter MINIKANI je určený na filtrovanie vody v sladkovodných akváriách a aquaterráriách. Má externé sacie čerpadlo, ktoré vám umožňuje pracovať aj vo veľmi plytkej vode.

Zloženie sady:
Filter MINIKANI štandardne obsahuje: teleso s vekom, filtračné koše a sadu filtračných kaziet, pripojovacia hadica, sada spojovacích rúr, napájacie čerpadlo a prísavky. Okrem toho môžete pomocou filtra MINIKANI použiť 3W UV-C lampu proti riasam.

Popis funkcie:
Zariadenie MINIKANI je možné inštalovať v troch smeroch v závislosti od jeho použitia. 

Výkon filtrov MINIKANI je možné nastaviť otočením ovládacej jednotky o 0 až 90 stupňov. Otočením regulačného ventilu v smere hodinových ručičiek o 90 stupňov úplne odpojíte prívod vody a umožňuje bezpečne ho vybrať z krytu filtra bez toho, aby ste museli odpojiť čerpadlo od siete. Na sacie potrubie sa odporúča použiť dodatočný predfilter vo forme peny, ktorá nie je súčasťou štandardnej sady.

Akékoľvek filtračné médium na mechanickú, biologickú a chemickú filtráciu je možné použiť vo filtri MINIKANI. Hoci tento filter nevyžaduje časté čistenie, filtračné náplne by sa mali pravidelne opláchnuť vo vode vypúšťanej z akvária (nikdy v pitnej vode!).

Prvé čistenie sa odporúča vykonať po 2 mesiacoch od prvého spustenia filtra MINIKANI a ďalšie - ak je to potrebné, signalizované viditeľným znížením účinnosti zariadenia.

Aby sa udržal optimálny chod filtra MINIKANI, odporúča sa vymeniť filtračné kazety za nové, aspoň raz za 12 mesiacov. Ak je to potrebné, môže byť obal čerpadla čistený od rias alebo vodného kameňa uloženého na ňom pomocou mäkkej tkaniny alebo špongie.

Filtračné médiá:
Sada filtračných prvkov filtra MINIKANI ako štandardná, okrem špongie a rúna na mechanickú filtráciu, zahŕňa:
ZeoMAX Plus pre chemickú filtráciu vody v akváriu. Ide o špeciálny štrk z pečlivo vybraného zeolitu, ktorý poskytuje veľmi veľkú kapacitu sorbentu.
Model MINIKANI 120 tiež obsahuje BioCeraMAX Pro 600 pre biologickú filtráciu vody v akváriách sladkej a slaných vôd. Má tvar valcov, ktoré sú vyrobené z poréznej keramiky. BioCeraMAX Pro 600 poskytuje veľmi veľkú filtračnú kapacitu - 600m2.

Technické údaje:
Výkon: 6W
Kapacita: 350 l / h
Rozmery: 19x17x38,5cm

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom