Naposledy zobrazené


MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

               

 0908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail alebo pošlite sms) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

Akváriové hnojivo Aqua Rebell Makro Basic - NPK 500ml

Cena 12.89
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 10.74
Výrobca: Aqua Rebell
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Makro Basic- NPK

Silné osvetlenie akvária a malý počet malých rýb môže viesť k nedostatkom makroelementov, čím sa oslabuje rast rastlín. Makro Basic NPK je hnojivo obsahujúce esenciálne makro prvky ako dusík, fosfor, horčík a draslík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny schopné rásť sviežo a nádherne.

Odporúčame vykonať týždennú zmenu vody vo výške 25-50%. Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu. Pokiaľ nie je nanesené množstvo v nádrži majú vysoké koncentrácie fosfátov a / alebo nitráty, zvoliť iný hnojivo makroelementowy Aqua REBELL, ktorý je vhodnejší pre charakteristík nádrže. Makro Basic NPK bola vytvorená, aby zabránila nahromadeniu nadbytočných makronutrientov v nádrži. V prípade príliš vysokých koncentrácií dusičnanov a / alebo fosfátov obmedziť dávku hnojiva.

Dostupné balenia: 500 ml, 1000 ml a 5 litrov.

2 ml na 50 l vody z akvária Makro Basic NPK zvýši koncentráciu:
NO3 1,00 mg / l
PO4 0,10 mg / l
K 1,30 mg / l
Mg 0,10 mg / l

Makroelementy sa dodávajú do akvária pomocou kompletných hnojív Aqua Rebell NPK alebo Aqua Rebell Estimative Index. Ak dávate prednosť dávkovaniu individuálnych makroživín samostatne, vyberte hnojivá Aqua Rebell Nitrat, Phosphat a Kalium. Umožnia 100% kontrolu dávok jednotlivých živín. Aqua Rebell Základné makro hnojivo NPK je kľúčovým makroelementowy s obsahom dusíka, fosforu, horčíka a draslíka, ktoré môžu byť dávkované do akvária každý týždeň pri príležitosti alebo denných zmien vody. Vyberte vhodnú dávku hnojiva, ktorá zodpovedá vášmu akváriu pozorovaním rastlín a pravidelným testovaním parametrov vody. Množstvo absorbovaných makroelementov sa líši v závislosti od druhov rastlín, rýchlosti rastu, typu substrátu, osvetlenia a ďalších faktorov. Preto je veľmi dôležité vybrať dávky zodpovedajúce požiadavkám vašich rastlín. Aqua Rebell Makro Basic NPK je profesionálne hnojivo vytvorené pre akváriovú rastlinu.

Dávkovanie pre 50 litrov vody z akvária:
Silné osvetlenie (≥ 0,5 wattu na liter) + CO2 2 ml za deň
Stredné osvetlenie (<0,5 W na liter) + CO2 0,5 ml denne
Nedostatok CO2 2-4 ml každý týždeň
Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu.
Pamätajte si, že okrem makroprvkových hnojív, ako je napríklad Aqua Rebell NPK, rastliny potrebujú aj kompletné mikronutrientné hnojivo so železom.