Naposledy zobrazené


MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

  

 0908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail alebo pošlite sms) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

Akváriové hnojivo Aqua Rebell Makro Spezial - K - Draslík 500ml

Cena 12.89
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 10.74
Výrobca: Aqua Rebell
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Makro Spezial - K

Silné osvetlenie akvária a malý počet malých rýb môže viesť k nedostatkom makroelementov, čím sa oslabuje rast rastlín. Makro Spezial K je hnojivo obsahujúce nevyhnutný makroelement - draslík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny schopné rásť sviežo a nádherne.

Odporúčame vykonať týždennú zmenu vody vo výške 25-50%. Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu. Makro Special K bol vytvorený, aby zabránil nahromadeniu nadbytočných makronutrientov v nádrži. V prípade príliš vysokých hladín draslíka obmedziť dávku hnojiva.

Dostupné balenia: 500 ml, 1000 ml a 5 litrov.

1 ml na 50 litrov vody akvária Makro Spezial K zvýši koncentráciu:
K 1,00 mg / l

Špeciálny línie hnojivá makroelementowych Aqua Rebell určené pre kontajnery s obohatenými substráty zložených z makro Spezial Licht (dusík, fosfor, draslík), makro Spezial K (draselný) a špeciálne N (dusík). Tieto hnojivá boli špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali výživovým potrebám rýchlo rastúcich rastlín v nádržiach so silným osvetlením a CO2. Makro Spezial K perfektne dopĺňa systém hnojenia s obohatenou pôdou a zabezpečuje svieže rastliny. Substráty zvyčajne obsahujú relatívne veľké množstvá zlúčenín dusíka a fosforu, ale majú veľmi nízky obsah draslíka. Vzhľadom na kľúčovú úlohu draslíka pri raste rastlín je potrebné jeho dávkovanie s prípravkom Makro Spezial K alebo Makto basic Kalium.

Ak počas aplikácie Makro Special K zistíte, že tvrdosť uhličitanov stúpa, znamená to, že akvárium nahromadilo príliš veľa draslíka a rastliny ho už nedokážu absorbovať. V takom prípade znížte dávku hnojiva.

Dávkovanie pre 50 litrov vody z akvária:
Silné osvetlenie (≥ 0,5 wattu na liter) + CO2 1-2 ml denne
Stredné osvetlenie (<0,5 W na liter) + CO2 1 ml za deň
Žiadny CO2 1-4 ml každý týždeň
Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu.
Odporúčame použitie Aqua Rebell Makro Special K v kombinácii s nasledujúcimi hnojivami: