Naposledy zobrazené


MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

  

 0908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail alebo pošlite sms) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

Akváriové hnojivo Aqua Rebell Makro Spezial - N - Dusík 500ml

Cena 12.89
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 10.74
Výrobca: Aqua Rebell
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Makro Special - N

Silné osvetlenie akvária a malý počet malých rýb môže viesť k nedostatkom makroelementov, čím sa oslabuje rast rastlín. Makro Specialis N je hnojivo obsahujúce esenciálne makro prvky ako dusík, draslík, vápnik a horčík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny schopné rásť sviežo a nádherne.

Odporúčame vykonať týždennú zmenu vody vo výške 25-50%. Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu. Ak máte vysokú koncentráciu dusičnanov v akváriu bez dávkovania hnojiva, vyberte si ďalšie makroelementové hnojivo Aqua Rebell, ktoré lepšie vyhovuje charakteristikám nádrže. Makro Special bol vytvorený, aby zabránil nahromadeniu nadbytočných makroživín v nádrži. V prípade príliš vysokých koncentrácií dusičnanov obmedziť dávku hnojiva. Používajte opatrne, ak je pH vyššie ako 7 (nemožno úplne vylúčiť tvorbu amoniaku).

Dostupné balenia: 500 ml, 1000 ml a 5 litrov.

1 ml na 50 litrov vody akvária Makro Spezial N zvýši koncentráciu:
NO3 1,00 mg / l
K 0,20 mg / l
Ca 0,10 mg / l
Mg 0,033 mg / l

Špeciálny línie hnojivá makroelementowych Aqua Rebell určené pre kontajnery s obohatenými substráty zložených z makro Spezial Licht (dusík, fosfor, draslík), makro Spezial K (draselný) a špeciálne N (dusík). Tieto hnojivá boli špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali výživovým potrebám rýchlo rastúcich rastlín v nádržiach so silným osvetlením a CO2. Makro Spezial N perfektne dopĺňa systém hnojenia s obohatenou pôdou a zabezpečuje rast sviežosti rastlín.

Makro Specialis N je ideálny pre kultiváciu Hemianthus callitrichoides "Kuba", ktorá veľmi dobre reaguje na hnojenie s touto špecifickosťou. Rastliny sa farbám veľmi rýchlo stávajú zdravšími.

Makro Spezial N obsahuje aj dusík vo forme mineralizovanej močoviny. Preto 0,2 mg / l NO3 prechádza do akvária práve v tejto forme, kde sa prevádza na amoniak a potom na dusičnany. Rastliny môžu používať dusík dodávaný vo forme močoviny a amoniaku. Navyše niektoré druhy dokonca preferujú tieto formy dusíka zo štandardných nitrátov (NO3). Týmto spôsobom Makro Spezial N poskytuje rastliny s dusíkom vo všetkých formách a rastlina si vyberá najvhodnejšie pre seba.

Dávkovanie pre 50 litrov vody z akvária:
Silné osvetlenie (≥ 0,5 wattu na liter) + CO2 1 ml za deň
Stredné osvetlenie (<0,5 W na liter) + CO2 0,5 ml denne
Žiadny CO2 1-2 ml každý týždeň
Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu.
Odporúčame používať hnojivo Aqua Rebell Makro Spezial N v kombinácii s nasledujúcimi hnojivami: