Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Cintorínska 13, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

 

 

 

 


 

 

Akváriový vnútorný filter SeaStar Turbo Filter Plus 1300

Výrobca: SeaStar
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade u dodávateľa do 7 dní
8.33 bez DPH
9.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Filter akváriový vnútorný SeaStar Turbo Filter Plus HX - 1300F

Turbo Plus je séria moderných filtrov Sea Star, ktoré sú určené pre náročných akvaristov. Návrh komory filtra umožňuje prijatie rôznych biologických, chemických a mechanických filtračných prvkov. Mechanická, biologická a chemická filtrácia je základom pre zdravé akvárium, ktoré zabezpečuje jeden filter Turbo Plus.

Filter sa vyznačuje komorovou štruktúrou.Komory oddeľujú jednotlivé kazety a zlúčia sa do jednej jednotky. Tento dizajn umožňuje rýchle odstránenie jednotlivých komôr s danou náplňou na čistenie alebo výmenu. Nie je potrebné odstrániť všetky kazety alebo vyčistiť súpravu kaziet, čo značne uľahčuje a poskytuje starostlivosť. Môžete manipulovať s poradím komôr.

Srdcom filtra je dokonalé čerpadlo. Má os sintrovaného titánu a energeticky úsporný motor vyvinutý podľa najnovších technologických vylepšení, čo prináša vysoký výkon s nízkou spotrebou energie. Vďaka svojej extrémne stabilnej konštrukcii a špeciálne vybraným prísavkám je čerpadlo jedným z najtichších na trhu.

Významným prínosom je transparentná konštrukcia filtra, ktorá umožňuje kontrolu stupňa znečistenia jednotlivých filtračných kaziet bez nutnosti otvárania filtra.

Filter tiež plní funkciu prevzdušňovača, a to vďaka hadičke - silikónovej trubici. Vetranie je automaticky nútené pohybom vody vo filtri.

Súprava obsahuje bezplatné štartovacie kazety:
Pena - zabezpečuje mechanickú filtráciu - špongia je určená pre tento filter a má objem a tvar jedného segmentu.
Bio-keramika Aquarium - poskytujúca biologickú filtráciu - množstvo keramickej vložky je zvolené tak, aby bolo možné prispôsobiť prídavnú kazetu, napr. Chemickú, podľa potrieb akvária.


Technické údaje:

- kapacita čerpadla: 1300 l / h
- výkon čerpadla: 18W
- rozmery: 7 x 26 cm
- počet segmentov: 2