Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

AquaBotanique PlantaActiv Revitalize CAPS 24ks

Výrobca: AquaBotanique
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: Skladom
Cena bez DPH: 5.41
6.49 ks

AquaBotanique Revitalize CAPS

24 kapsúl revitalizujúcich substrát s detoxikačným účinkom a pH regulujúcich  účinkom.

Kapsuly REVITALIZE CAPS sú úplne prírodný, jedinečný produkt s komplexným účinkom. Vďaka možnosti viazania ťažkých kovov a mnohých toxínov zlepšujú biologické podmienky v nádrži, zvyšujú bezpečnosť a biologickú stabilitu nádrže.

Minerálny komplex obsiahnutý v kapsulách účinne reguluje pH média, čím zabraňuje jeho opätovnému okysleniu na mnoho týždňov. To efektívne zlepšuje stav nádrže a obnovuje správny rast rastlín aj v starých substrátoch.

Predtým, ako aplikujete prípravky proti riasam, ktoré dokážu len chemicky otráviť dno, premýšľajte o tom, či problém rastu rias, častých chorôb rýb, spomalenia rastu rastlín, hniloby koreňov, porúch tvorby koreňových systémov rastlín nie je spôsobený starou alebo chemicky otrávenou pôdou.

Väčšina problémov s nádržou má svoj pôvod v nesprávnej biologickej práci akváriového substrátu. Zdravé dno akvária je správne fungujúci celý mikroekosystém, ktorý je našim akváriom.