Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Cintorínska 13, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

 

 

 

 


 

 

AquaEL ULTRASCAPE SET 90 FOREST

CÍŤTE SLOBODU USPORIADANIA

Akvarijné sety UltraScape Set boli vytvorené s ohľadom na nadšencov a navrhnuté v spolupráci s profesionálnym aquascaperom Michałom Adamkom. Zostavy sa vyznačujú ideálnymi rozmermi uznávanými aquascapermi, harmonickými proporciami a estetickými doplnkami.

Výrobca: AquaEL
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 123430
Dostupnosť: skladom 1 ks
323.12 bez DPH
387.74 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

AquaEL UltraScape Set 90 FOREST

Akvarijné sety UltraScape Set boli vytvorené s ohľadom na nadšencov a navrhnuté v spolupráci s profesionálnym aquascaperom Michałom Adamkom. Zostavy sa vyznačujú ideálnymi rozmermi uznávanými aquascapermi, harmonickými proporciami a estetickými doplnkami. Sklo Opti, otvorená nádrž z hrubého skla, ktorá nevyžaduje dodatočné výstuhy, nastaviteľný stojan s osvetlením Leddy Tube a nevšedný dizajn sú len niektoré z predností súpravy UltraScape Set.

Súpravy tiež obsahujú elegantné vyhradené svietidlo vybavené vymeniteľnými modulmi osvetlenia Leddy Tube. Jednou z jeho výhod je možnosť výmeny jednotlivých prvkov, nie celého svietidla. Svietidlo bolo umiestnené na estetickom ráme s nastaviteľnou výškou. Pridaním káblovej omotávky sme sa postarali o to, aby bol vzhľad súpravy prepracovaný do každého detailu. Sada obsahuje aj podložku do akvária.

Dokonalé proporcie nádrží UltraScape Set vám umožňujú vytvoriť akékoľvek usporiadanie, experimentálne aj založené na klasických pravidlách. Transparentný silikón, šmykový spoj, leštené, brúsené hrany a presné spájanie skla tvoria dôležitú povrchovú úpravu nádrží prémiovej triedy.

Sety UltraScape sú dostupné v dvoch veľkostiach: 60x30x36 cm a 90x60x45 cm a v dvoch farebných prevedeniach: sneh a les.

Transparentný silikón, šmykový spoj, leštené, brúsené hrany a presné spájanie skla.

Sada obsahuje aj podložku do akvária.

Sklo Opti zabezpečuje reálne zobrazenie farieb v akváriu narozdiel od bežného skla. Zvyšuje priehľadnosť akvária, vďaka čomu celok vytvára jedinečný vizuálny efekt.

Sada UltraScape je tiež doplnená o špeciálne skrinky. Čierna saténová a dyhovaná povrchová úprava lesnej skrine, ako aj saténová povrchová úprava snehovej skrine boli zvolené v súlade so súčasnými trendmi v interiérovom dizajne. Všetky modely skriniek obsahujú externé filtre AQUAEL - Ultramax a Ultra Filter. Doplnkovým prvkom skriniek UltraScape sú špeciálne otvory pre hadice na bokoch. Umožňujú úplné uzavretie filtra vo vnútri skrine a pohodlné umiestnenie potrubia na bočnú stenu nádrže. Skrinky sú vybavené aj policou na príslušenstvo a nohami s nastaviteľnou výškou. UltraScape Cabinet 60 sa dodáva so 6 nohami, zatiaľ čo UltraScape Cabinet 90 má 9 nôh. Toto množstvo zaisťuje stabilitu a rovnomerné rozloženie hmotnosti aj pri najťažších usporiadaniach.

Rozmery akvária: 90x60x45cm

Objem akvária: 243L

Hrúbka skla: 10mm

Druh skla: opti

Osvetelenie: AquaEL Leddy Tube 10 W Plant × 2 + Leddy Tube 10 W Sunny D&N × 2

Skrinka nie je súčasťou, tú si zakúpite tu alebo celý výhodný set.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom