Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme)

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Cintorínska 13, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme)

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

AquaEL Versa Garden Hydroponic Plus

Výrobca: AquaEL
Kód: 114257
Dostupnosť: naskladňujeme
Cena bez DPH: 66.45
79.74 ks

AquaEL VERSA GARDEN HYDRPONIC SYSTEM

MODULÁRNE VERTIKÁLNE ZÁHRADNÉ SYSTÉMY

Fasády budov, vonkajšie alebo vnútorné steny, všetky zvislé plochy vhodné na vŕtanie a skrutkovanie – to sú miesta, kde bude VERSA GARDEN fungovať. Tento modulárny systém vertikálnych záhrad je vybavený podstielkami, do ktorých je možné umiestniť kvetináče, pričom každá podstielka je spojená s ďalšou. Ponúkame model s tromi radmi kyviet pre tri hrnce v každom rade, čo dáva 9 štandardných hrncov s výškou 90 milimetrov a priemerom 120 milimetrov. Čo je dôležité, ponúkame vám možnosť kombinovať moduly a vytvárať jedinečné rastlinné kompozície vo vašom dome alebo záhrade. Najdôležitejšie je bezpochyby to, že vertikálna záhrada na fasáde si nevyžaduje časovo náročnú starostlivosť, stačí pár minút denne na starostlivosť o rastliny.

Novinkou, ktorú nemožno ignorovať, sú nepochybne modulárne vertikálne záhradné systémy. Je to skvelý spôsob, ako nielen ozdobiť, ale aj zasadiť rastliny, ktoré majú špecifický vplyv na vaše okolie a vašu pohodu. VERSA GARDEN je ideálna ponuka pre milovníkov zelene.

VERSA GARDEN - KRÁSNA VERTIKÁLNA ZÁHRADA NA VAŠEJ FASÁDE

Zeleň v dome či byte, krásne rastliny na stenách – aj takto môže vyzerať každodenný život, ak sa rozhodnete pre VERSA GARDEN. Tento návrh predstavuje jedinečný modulárny vertikálny záhradný systém, ktorý je potrebné jednoducho zavesiť na stenu. Môžete to urobiť pomocou hmoždiniek, ktoré sú súčasťou súpravy. Záhrada na fasáde bude vyzerať fantasticky a vytvorí jedinečnú atmosféru. Chcete vedieť, prečo by ste mali staviť na VERSA GARDEN? Čo vám môžu zelené steny u vás doma priniesť do života? Nižšie uvádzame výhody modulárnych vertikálnych záhradných systémov.

  • Ich výhodou je predovšetkým možnosť montáže na rôzne zvislé plochy. Môžu to byť fasády budov, vnútorné steny a iné vertikálne miesta v dome. Budú skvelou dekoráciou do obývačky, spálne, predsiene či jedálne.
  • Môžu byť inštalované vo vnútri aj mimo budovy. Veľa závisí od toho, aké rastliny si vyberiete. Ak si vyberáte kvety, ktoré na prežitie potrebujú dostatok slnka a dostatok vody, nainštalujte modul na fasádu budovy. Vnútri sa zamerajte na rastliny, ktoré bez problémov prežijú v podmienkach panujúcich v dome či byte.
  • Spoľahlivosť, trvanlivosť a odolnosť voči škodlivým účinkom vonkajších faktorov. To je to, čo charakterizuje výstavbu modulárnych vertikálnych záhradných systémov. Pri ich kladení na fasádu sa preto nemusíte báť o štruktúru.
  • Tento produkt vám dáva možnosť vytvoriť originálnu dekoráciu, ktorá rozhodne vynikne z davu. Modulárne vertikálne záhradné systémy sú jedinečné rastlinné kompozície. Určite potešia vaše oko vždy, keď sa na ne pozriete. Neviete ako zariadiť voľné miesto na stene? Chceli by ste tam niečo upútať vašu pozornosť? Vyberte si moduly, ktoré vyniknú a dodajú interiéru jedinečný charakter.
  • Výhodou je, že každý modul je možné kombinovať s už namontovaným na stene. Vďaka tomu môžete svoju vertikálnu záhradu kedykoľvek rozšíriť. Môžete vytvoriť niekoľko spojených modulov a vyplniť celú stenu budovy zelenými rastlinami.
  • Za zmienku stojí aj ľahkosť, s akou sa musíte o moduly starať. Vodu stačí pravidelne dopĺňať len do hornej podstielky. Samotná voda bude vďaka systému kanálov správne distribuovaná k ostatným.
  • Modulárne vertikálne záhradné systémy majú až 9 miest pre rastliny. Zasaďte ich všetky rovnako alebo sa rozhodnite pre kvetinový mišmaš - ste obmedzení iba svojou fantáziou. Veľa nápadov a inšpirácií nájdete na našom blogu!

Záhrada na fasáde je krásnym, ľahko udržiavateľným riešením, ktoré umožňuje súznieť s prírodou aj v malom byte v centre veľkého mesta. Vyberte si jedinečné konštrukcie s jednoduchou montážou. Vyberte si modulárne vertikálne záhradné systémy VERSA GARDEN a užívajte si vegetáciu kdekoľvek chcete! Odporúčame vám zadávať objednávky v našom internetovom obchode Aquael. Ak neviete, ako na to, vždy nás môžete kontaktovať. Pozývame vás na otázky k produktu a celej ponuke. Radi vám pomôžeme a poradíme pri výbere článkov, ktoré spĺňajú vaše očakávania.