Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Cintorínska 13, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

 

 

 

 


 

 

Chihiros Doctor III - ionizátor akvária

Chihiros C II RGB - Liquid Nature

Výrobca: CHIHIROS
Kód: DOCTOR-STD
EAN: 5903900044462
Dostupnosť: skladom 1 ks
66.56 bez DPH
79.87 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Ionizátor Chihiros Doctor III

Ionizátor novej generácie, ktorý nahrádza a kombinuje všetky predchádzajúce verzie, ktoré ponúkali jednotlivé aplikácie pre každú aplikáciu zvlášť. 

Aplikácia:

Nový CHIHIROS DOCTOR 3v1 má integrovaný systém 3 aplikácií v jednom zariadení a je použiteľný vo všetkých typoch akvárií: rastlinné, okrasné s rybami, akváriá s krevetami. Má funkciu obmedzovania a inhibície rastu rias , podpory rastu vodných rastlín, ochrany zdravia rýb a kreviet, eliminácie patogénnych baktérií a prevencie chorôb atď.

Verzia 3 ionizátora Chihiros má rôzne prevádzkové režimy pre akváriá rôznych veľkostí, čo pomáha pri starostlivosti o akvárium. Teraz pri kúpe nezáleží na litri vašej nádrže! CHIHIROS DOCTOR 3v1 je vhodný pre 90% veľkostí akvárií na trhu, čím znižuje obstarávacie náklady a ponúka akvaristom viac možností a pohodlia pri starostlivosti o ich milované akvárium. 

K zariadeniu je možné dokúpiť náhradné reaktory, ktoré sa odporúčajú meniť každých 6-12 mesiacov.

Vlastnosti Chihiros Doctor 3v1:

1. Zabraňuje tvorbe rias a stimuluje rast rastlín:

  • Brzdí rozvoj fytoplanktónu (zelená voda).
  • Zvyšuje vstrebávanie mikroelementov, vďaka čomu urýchľuje rast rastlín.
  • Stimuluje procesy fotosyntézy, vďaka čomu stabilizuje ekosystém v nádrži. 

2. Odstraňuje patogénne baktérie v akváriu mäkkýšov:

  • Automaticky eliminuje patogénne baktérie vo vode do hodiny prostredníctvom priamej a nepriamej dezinfekcie, čím výrazne zlepšuje mieru prežitia mladých kreviet. 

3. Má silné schopnosti sterilizovať vodu, účinne znižuje hladinu patogénov:

  • Baktérie Aeromonas hydrophila, Aeromonas "Aeromons hydrophila", herpes, lišaj, cievky a iné
  • výsledky vykonaných testov sú účinné na 99,9 %. 

4. Pracuje s filtračnými baktériami, vďaka čomu je úplne bezpečný:

  • Neprodukuje toxické zlúčeniny, podporuje rozvoj prospešných aeróbnych baktérií (na rozdiel od UV sterilizátorov nepracuje nepretržite, čím urýchľuje regeneráciu a rekonštrukciu filtračných baktérií). 

5. Má inteligentný systém riadenia pracovného cyklu ALC:

  • Špeciálne vyvinutý algoritmus na riadenie a výber vhodnej úrovne sterilizácie a pracovného cyklu ionizátora (počiatočná, stredná a konečná fáza) zaisťuje vhodné podmienky v nádrži.
  • Intuitívne ovládanie - program automatickej kontroly hladiny ALC umožňuje jednoducho prispôsobiť prevádzkový režim parametrom nádrže. 

Obsah súpravy: Doctor IC (ovládač), Doctor (reaktor), napájací zdroj, napájací kábel, predlžovací kábel, prísavka, suchý zips (x2). 

Upozornenie: Je nutné nastaviť správny objem Vášho akvária. Neodporúčame totiž nastaviť väčší objem nádrže aký v skutočnosti máte. V takom prípade už prístroj pre živočíchy bezpečný byť nemusí.

Nemožno používať v slanej vode aj vo vode s TDS väčšou ako 500! Prístroj má bezpečnostnú poistku a automaticky sa vypne, ak je v akváriu vysoká koncentrácia solí. Nepoužívajte teda v akváriách so slanou vodou, pri dosoľovaní vody alebo ak v akváriu iba dolievate odparenú vodu, ďalším extrémom je tvrdá voda.

Membrána je spotrebným tovarom a je potrebné ju raz za čas vymeniť za novú. Odporúčanie výrobcu je výmena raz za 6 až 12 mesiacov, z našich skúseností však vydrží dlhšie. Ku zakúpeniu v našom e-shope.

Záruka na membránu je 3mesiace.

CHIHIROS

Ponúkame LED osvetlenie, ionizátory/sterilizátory, filtre, akváriové podložky prestížnej značky CHIHIROS. Najnižšie ceny na Slovensku a Česku. Pozrite si našu profesionálnu ponuku.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom