Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

Crinum natans

Dostupnosť: na sklade u dodávateľa do 2-7dní
Cena bez DPH: 3.33
3.99 ks

Crinum calamistratum

Veľmi krásna dekoračna a vzácna akváriová rastlina.

Osvetlenie: Stredne náročná - stredná až veľmi intenzívna

Rozmnožovanie: dcérskymi rastlinkami - Silné rastliny sa sa množia dcérskymi cibuľkami, ktoré možno oddeliť až budú ich listy minimálne do 1/3 materské rastliny.

Pestovanie: Neobyčajne krásna cubuľovina. Vyžaduje živné dno a vysoké kvôli silným koreňom. Rastie pomaly, preto sa pokiaľ možno nemá presádzať, pretože citlivo reaguje na zmeny. Voda sa má pohybovať a byť mäkká až stredne tvrdá.

Charakteristika: Cibuľovitá rastlina z páskovými, vlnitými listami, až 1m dlhými, 2-3 cm širokými a tmavo zelenými. Kvety sú biele, vonné a v akváriu sa vytvorí len zriedkavo. Dá sa použiť aj do brakických (poloslaných) nádrží. Sadťte, aby časť cibuľe bola nad substrátom.

Spočtiaku je hladká a časom sa menia je listy na kučeravé nepravidelne zvlnité.

Dodávana ako cibulka s listami alebo bez listou - podľa dodávateľa.

Ak nie je tovar skladom a objednávku odošlete do nedele do 23:59, rastliny sú u Vás vo štvrtok nasledujúceho týždňa platí pre označenie kódu PS.
Ak nie je tovar skladom a objednávku odošlete do nedele do 23:59, rastliny sú u Vás v piatok nasledujúceho týždňa platí pre označenie kódu AS.
Ak nie je tovar skladom a objednávku odošlete do nedele do 23:59, rastliny sú u Vás vo štvrtok nasledujúceho týždňa platí pre označenie kódu AA.
Ak nie je tovar skladom a objednávku odošlete do piatku do 14:59, rastliny sú u Vás vo štvrtok nasledujúceho týždňa platí pre označenie kódu PA

 

Máme rozsiahle skúsenosti s balením rastlín a pošleme ich za každého počasia. Správne zabalené akváriové rastliny môžu cestovať niekoľko dní bez toho, aby ohrozovali ich stav. 

V zimných mesiacoch doporučujeme si pri objednávke doložiť aj výhrevné vrecko do balíka, ktoré urdží teplotu vo vnútry balíka počas prepravy.

V mínusových teplotách zasielame rastliny v krabiciach s PS výplňou

 

Podobné produkty