Naposledy zobrazené

Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Produkty zákupite aj u partnerov:

Surpanshop

Akvaland

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

DENNERLE Shrimp King Baby 30g

Výrobca: Dennerle
Kód produktu: 1494607100000
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 8.33
9.99
ks

Mikrogranulát na denné kŕmenie. Špeciálne prispôsobené výživovým potrebám a strave lariev kreviet. Pre všetky vekové kategórie. Pre zdravý rast a bezproblémové línanie.

Shrimp King Baby je ponorné špeciálne jedlo vyrobené zo 100% prírodných surovín pre správnu výživu a chov sladkovodných kreviet. Vyrobená z viac ako 20 starostlivo vybraných komponentov, odroda je už zabudovaná do každého granulátu. Vďaka vysoko kvalitným bielkovinám a aminokyselinám, ako aj esenciálnym mastným kyselinám pochádzajúcim z vodných krmív, zaisťuje Shrimp King Baby zdravý a vyvážený rast.
Vegetariánska časť stravy, ktorá je pre vyváženú stravu taká dôležitá, je pokrytá vysoko kvalitnými prísadami, ako sú žihľava, listy vlašských orechov, brezy, listy gingka, tekvica, breza, kôra lapacho a jačmenná tráva. Zelenina ako špenát, fenikel a púpava, byliny ako rozmarín, arónia a peľ poskytujú cenné minerály, stopové prvky, vitamíny a sekundárne rastlinné látky.
Prírodné karotenoidy podporujú vývoj úplnej druhovo špecifickej farebnej schémy, najmä u zvierat žltej, oranžovej a červenej farby. Shrimp King Baby zaisťuje bezproblémové línanie a posilňuje obranyschopnosť tela.

Krevety často zostávajú na mieste narodenia niekoľko dní po vyliahnutí a ak nie je dostatok potravy, môžu rýchlo zomrieť od hladu.

Shrimp King Baby je preto formulovaný ako mikrogranule so zrnitosťou približne 1 mm.
Mikrogranulát je (a) stabilný vo vode a (b) nezmizne v substráte alebo vo filtri ako prach. Preto sa vyhýba zbytočnému znečisteniu vody a nezakalí sa.
Shrimp King Baby je ideálny na každodenné kŕmenie a pre všetky štádiá lariev, najmä pre citlivé prvé týždne.