Naposledy zobrazené

Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

       

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Produkty zákupite aj u partnerov:

Surpanshop

Akvaland

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

Odkalovač SunSun HXS-01 automatický

Výrobca: SunSun
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: očakávame naskladnenie
Cena bez DPH: 17.49
20.99
Pôvodná cena 24.69, Zľava 15 %

Proces zmeny vody je zdĺhavý, nepohodlný, často ťažký. Vytváraním mnohých nepríjemných situácií je to jedna z najneobľúbenejších činností v oblasti starostlivosti, ktorá sa vzťahuje na každého akvaristu. Proces odkalovania môže byť podobne neslávny. Výrobok výrobcu SunSun HXS-01 rieši všetky tieto problémy a má množstvo výhod a vymožeností, takže celý proces výmeny vody a usadenia dna je rýchly a príjemný. 
Na splnenie týchto požiadaviek výrobca použil nasledujúce riešenia: 

Exsikátor má rýchly systém výmeny vody medzi otvoreným a vonkajším. To umožňuje prácu zariadenia na odstraňovanie vodného kameňa ako čerpadla na výmenu vody, pričom sa súčasne čistí dno alebo odkalovač, ktorý čistená voda odchádza v nádrži. 

V uzavretom systéme cirkulácie vody na filtráciu sa používa vhodná mikrotryska sieťka, ktorá zastaví všetky, dokonca aj najmenšie nečistoty, vráti čistenú vodu do nádrže. Sieť možno ľahko odstrániť a opláchnuť, ak je to potrebné. 

Dizajn odkalovača umožňuje jeho použitie v širokej škále hĺbok akvária (od 20 do 76 cm). Tak spĺňajú požiadavky väčšiny nádrží. 

Čerpadlo odkalovača je napájané zo siete s dĺžkou kábla (280 cm). Toto riešenie nevytvára žiadne obmedzenia a navyše nevyžaduje použitie drahých batérií, ktoré sú rýchlo vyčerpané. 

Veľký kal kalíšok zaisťuje správnu cirkuláciu substrátu a má špeciálnu čipku, ktorá uľahčuje zber vody. Je zakončený sitom, ktorý zabraňuje nasávaniu väčších prvkov. 

Odkalovaš môže pracovať ako čerpadlo na výmenu vody. Otvorený systém cirkulácie vody umožňuje vypustenie vody z nádrže spolu s odkalovaním a dáva možnosť naplnenia nádrže. 

Srdcom prístroja je malé čerpadlo s veľkou kapacitou a nízkou spotrebou energie. Os rotora vyrobená zo zliatiny z nehrdzavejúcej ocele a titánu robí kal vhodným pre prácu v morskej vode. 

Technické údaje:
- účinnosť: 350l / h 
- príkon: 6W 
- pre nádrže od 20 do 76 cm 
- výtlak 70cm