Naposledy zobrazené


MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

  

 0908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail alebo pošlite sms)Ohrievanie a chladenie

Ohrievanie a chladenie
Zodpovednosť za udržiavanie správnej teploty vody v akváriu nesú zariadenia, ako sú - ohrievače, vykurovacie káble, termostaty, ventilátory. Máme v ponuke rôzne vybavenie, vďaka čomu je ľahké ich prispôsobiť objemu akvária. Každý z našich produktov je vopred otestovaný, aby poskytol klientom spoľahlivé informácie o ich použití a prevádzke. Ponúkame najnižšie ceny a zariadenia od spoločností, s ktorými spolupracujeme. Uisťujeme sa, že naše produkty sú dodávané rýchlo a neporušené.

Účinok teploty na akvárium
Vysoké letné teploty o teplote 30 ° C ovplyvňujú životnosť akvária. Rastliny a akváriové zvieratá sú citlivé na zmeny teploty. Pri rozhodovaní o šľachtení sa musíme postarať o vhodné podmienky. Inštaláciou ventilátorov alebo ohrievačov, ktoré sú tu k dispozícii, vytvárame ideálne chovné podmienky. Reagujeme na zvýšenie alebo zníženie teploty.

Optimálna teplota
Teplota vody závisí od druhu rastlín a rýb, ktoré sa pestujú. Všeobecne sa pohybuje okolo 25 °. Zabezpečíme to pomocou vykurovacích a chladiacich systémov. Ohrievače s termostatom alebo bez neho sú k dispozícii v ponuke a zaručujú trvalé používanie. Ponúkame konkurenčné ceny a rýchlu dodávku.

 

Ohrievače SunSun

 

 

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok: