Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme)

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Cintorínska 13, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme)

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

Rohový filter SunSun JP-093 - vnútorný rohový filter 450l / h

Výrobca: SunSun
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: JP-093
Dostupnosť: skladom 1 ks
7.28 bez DPH
8.74 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Aké sú výhody montáže rohového filtra?
Umiestnenie filtra v rohu akvária má pozitívny vplyv na estetiku nádrže. Filter sa stáva takmer nepostrehnuteľným a dá sa ľahko schovať za rastliny, korene alebo iné dekoratívne prvky. Rohová inštalácia filtra umožnila zmeniť dizajn jeho konštrukcie a rozšíriť jeho výhody. Vďaka tejto konštrukcii bolo možné dosiahnuť oveľa väčšiu filtračnú kapacitu, čím sa výrazne zvýšila kvalita filtrácie. Hlavná vec je, že napriek zvýšenej kapacite zaberá filter menej miesta ako jeho typické náprotivky. 

Dažďová sprcha vo filtri JP-092:
Filter je vybavený dažďovou sprchou, ktorá má dve veľmi dôležité výhody pre akvaristu. V prvom rade dažďová sprcha zabezpečuje dostatočné vetranie a tým aj okysličenie akvária. Potom nie je potrebné používať tradičný prevzdušňovač nazývaný bzučiak alebo vzduchové čerpadlo. Ďalšou dôležitou vlastnosťou dažďovej sprchy je rovnomerné a šetrné rozdelenie vody v akváriu. Malo by sa pamätať na to, že väčšina rýb má rád vody s pomalším prietokom a to je to, čo dažďová voda emituje. Zároveň nehrozí žiadne riziko vytvorenia príliš veľkého prúdu vody v akváriu, bežne známeho ako odstredivka alebo práčka. 

Sprchová hlavica vo filtri JP-092 je vybavená špeciálnou čistiacou tyčou na čistenie zvnútra. Táto kefa môže tiež regulovať množstvo „dažďových“ prúdov, ktoré budú napájané zariadením. 

Regulácia prietoku:
Filter je vybavený inteligentnou a plynulou reguláciou prietoku. To vám umožní nastaviť výkon filtra podľa kapacity akvária. Nastavovací gombík je umiestnený v hornej časti zariadenia, takže nemusíte dávať ruky do vody alebo demontovať filter, ak potrebujete zmeniť výkon čerpadla. 

Možnosť nastavenia prietoku umožňuje, aby bol filter prispôsobený akváriu od 30 l do 72 l.

Smer odtoku vody:
Sprchová hlavica s celým výstupom vody sa dá nastaviť v uhle 90 stupňov. Filter môže byť preto namontovaný v každom rohu akvária a výstup vody môže zakrývať oblasť od steny po stenu nádrže.

Motor a rotor:
Filter SunSun je postavený na mnohoročných skúsenostiach. Vyznačuje sa spoľahlivosťou a efektívnou prácou, ako aj vysokou energetickou účinnosťou. Obežná turbína, ktorá je srdcom zariadenia, je odolná voči vysokej odolnosti čerpanej vody a má tiež sintrovanú osku z nehrdzavejúcej ocele s titánom, čo umožňuje, aby čerpadlo pracovalo v morskej vode.

Filter má filtračnú špongiu a všetky potrebné prvky svojho vybavenia.


Technické údaje:
- spotreba energie: 5 W
- minimálny výkon čerpadla 200l / h
- maximálny výkon čerpadla 450l / h
- veľkosť akvária: 30 - 72l
- rozmery: 90x55x205mm