Veľkoobchod a obchod s rastlinami a akvaristikou

Akváriové rastliny, teráriové rastliny, technika a prípravky pre úspešný rast rastlín v akváriu


Produkty

Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 950 625 772

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Štúrova ulica 1420/45, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

 

 

 

 


 

 

VIV PURE paludárium 450x320x300mm (5mm)

Výrobca: VIV
Kód: 802-03
Dostupnosť: skladom 0 ks
66.64 bez DPH
79.97 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Paludárium VIV PURE 45x32x30 (5mm)

Paludárium s rozmermi 45x32x30cm (dĺžka x šírka x výška) vyrobené z ultrapriehľadného VIV skla s hrúbkou 5mm, objem 43litrov.

O Paludáriu VIV:

V nadväznosti na nové trendy, ktoré sa vymykajú typickému akvaristickému koníčku a šľachteniu rastlín iba pod vodou, vytvorila značka VIV akváriá z ultrapriehľadného skla so skráteným predným oknom a skosenými stranami, tzv. Paludária, ktoré umožňujú pestovanie rastlín pod aj nad vodou. Kvalita skla, kvalita lepenia a povrchová úprava paludárií sú na úrovni akvárií VIV.

Paludarium VIV je dokonale zladené s osvetlením Chihiros Crystal série E s akrylovým rámom a sériou A s oceľovými nohami (neni súčasťou,dostupné v našej ponuke).

Charakteristika:

  • Rastliny pestované v paludáriách sú najčastejšie druhy, ktoré sa prirodzene vyskytujú vo vlhkom alebo polovodnom prostredí.
  • Paludárium dáva možnosť ukázať prostredie, ktoré vzniká na hranici vody a pevniny. 
  • Vďaka skráteniu čelného skla a zrezaniu bokov je vegetácia plne viditeľná. Paludarium VIV dokonale ladí s osvetlením Chihiros Crystal série E s akrylovým rámom a sériou A na oceľových nohách.

Ultra priehľadné sklo VIV:

V špeciálnom procese výroby skla VIV došlo k zníženiu obsahu železa, vďaka čomu bol eliminovaný zelenkastý odtieň charakteristický pre bežné sklo (viditeľný najmä pri hrubých tabuliach). Sklo VIV je ultrapriehľadné, priehľadnejšie, prakticky bezfarebné, vďaka čomu lepšie prepúšťa svetlo, čo znamená, že pohľad za sklo nie je skreslený, je čisté a prirodzené farby rastlín, rýb, koralových útesov a dekorácií sú zachovalé. Ultra priehľadné sklo VIV dokonale zvyšuje viditeľnosť interiéru akvária a prezentuje jeho krásu s väčšou transparentnosťou. Ide o mimoriadne žiadanú vlastnosť, najmä pri fotografovaní tanku. 

Čisté sklo - nové!

Nádrže VIV získali ešte priehľadnejší vzhľad vďaka použitiu skla PURE. Nižšie vidíte porovnanie medzi VIV Ultraclear (vľavo) a VIV PURE (vpravo). Rozdiel je viditeľný voľným okom.

Značka VIV vyrába nádrže z kvalitného skla, ktoré je teraz EŠTE priehľadnejšie. V špeciálnom procese výroby skla VIV došlo k zníženiu obsahu železa, vďaka čomu bol eliminovaný zelenkastý odtieň charakteristický pre bežné sklo (viditeľný najmä pri hrubých tabuliach). Sklo PURE VIV je priehľadné, priehľadnejšie, bezfarebné, vďaka čomu lepšie prepúšťa svetlo, čo znamená, že pohľad za sklo nie je skreslený, je čisté a sú zachované prirodzené farby rastlín, rýb, koralových útesov a dekorácií. Priehľadné sklo PURE VIV dokonale zvyšuje viditeľnosť interiéru akvária a prezentuje jeho krásu s väčšou transparentnosťou. Ide o mimoriadne žiadanú vlastnosť, najmä pri fotografovaní tanku.

Vysoko kvalitná povrchová úprava:

Ultra priehľadné akváriá VIV sú lepené s dôrazom na detail, silikón sa úplne zachytáva, vďaka čomu na spojoch skla nezostáva žiadna silikónová škárovacia hmota. Viditeľné okraje akvária sú lichobežníkové, čo dáva atraktívny vzhľad. Sklá sú rovnakej výšky a nedochádza k žiadnym posunom voči sebe v rohoch, čo je silnou stránkou tankov VIV.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom