Naposledy zobrazené


MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

  

 0908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail alebo pošlite sms) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

Akváriové hnojivo Aqua Rebell Makro Spezial - Licht - Fosfor+ 500ml

Cena 12.89
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 10.74
Výrobca: Aqua Rebell
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Makro Spezial - Licht

Silné osvetlenie akvária a malý počet malých rýb môže viesť k nedostatkom makroelementov, čím sa oslabuje rast rastlín. Makro Spezial - Licht je hnojivo obsahujúce esenciálne makro prvky ako dusík, fosfor a draslík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny schopné rásť sviežo a nádherne.

Odporúčame vykonať týždennú zmenu vody vo výške 25-50%. Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu. Ak nemáte vysoké koncentrácie dusičnanov a / alebo fosfátov v akváriu bez dávkovania hnojiva, vyberajte ďalšie makroelementové hnojivo Aqua Rebell, ktoré lepšie vyhovuje charakteristikám nádrže. Makro Spezial - Licht bol vytvorený, aby zabránil nahromadeniu nadbytočných makronutrientov v nádrži. V prípade príliš vysokých koncentrácií dusičnanov a / alebo fosfátov obmedziť dávku hnojiva.

Dostupné balenia: 500 ml, 1000 ml a 5 litrov.

1 ml na 40 litrov vody akvária Makro Spezial - Licht zvýši koncentráciu:
NO3 0,37 mg / l
PO4 0,20 mg / l
K 0,22 mg / l

Špeciálne línie hnojivá makroprvkových Aqua Rebell určené pre akvária s obohatenými substráty zložených z makro Spezial Licht (dusík, fosfor, draslík), makro Spezial K (draslík) a špeciálne N (dusík). Tieto hnojivá boli špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali výživovým potrebám rýchlo rastúcich rastlín v nádržiach so silným osvetlením a CO2. Makro Spezial Licht perfektne dopĺňa systém hnojenia s obohatenou pôdou a zabezpečuje svieže rastliny.

Makro Spezial - Licht obsahuje najmä veľa fosforu, takže sa môže použiť ako typický zdroj fosforu pre vodné rastliny, najmä v akváriách, kde sa používa obohatený substrát.

Dávkovanie pre 40 litrov vody v akváriu:
Silné osvetlenie (≥ 0,5 wattu na liter) + CO2 1 ml za deň
Stredné osvetlenie (<0,5 W na liter) + CO2 0,5-1 ml za deň
Nedostatok CO2 1 ml každý týždeň
Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu.
Odporúčame používať hnojivo Aqua Rebell Makro Spezial Licht v kombinácii s nasledujúcimi hnojivami: