Naposledy zobrazené

Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

       

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Produkty zákupite aj u partnerov:

Surpanshop

Akvaland

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

Aqua Rebell Makro Spezial N - Dusík 500ml

Výrobca: Aqua Rebell
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 11.58
13.89
ks

Makro Special - N

Silné osvetlenie akvária a malý počet malých rýb môže viesť k nedostatkom makroprvkov, čím sa oslabuje rast rastlín. Makro Special N je hnojivo obsahujúce esenciálne makro prvky ako dusík, draslík, vápnik a horčík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny schopné rásť sviežo a nádherne.

Odporúčame vykonať týždennú zmenu vody vo výške 25-50%. Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu. Ak máte vysokú koncentráciu dusičnanov v akváriu bez dávkovania hnojiva, vyberte si ďalšie makroprvkové hnojivo Aqua Rebell, ktoré lepšie vyhovuje charakteristikám nádrže. Makro Special bol vytvorený, aby zabránil nahromadeniu nadbytočných makroživín v nádrži. V prípade príliš vysokých koncentrácií dusičnanov obmedziť dávku hnojiva. Používajte opatrne, ak je pH vyššie ako 7 (nemožno úplne vylúčiť tvorbu amoniaku).

Dostupné balenia: 500 ml, 1000 ml a 5 litrov.

1 ml na 50 litrov vody akvária Makro Spezial N zvýši koncentráciu:
NO3 - 1,00 mg / l
K - 0,20 mg / l
Ca - 0,10 mg / l
Mg - 0,033 mg / l

Špeciálna línia hnojiv makroprvkových Aqua Rebell určené pre akvária s obohatenými substráty,Doporučujeme doplniť hnojivá zložených z Aqua Rebell Makro Spezial Licht - Fosfor+, Aqua Rebell Makro Spezial K - Draslík a Aqua Rebell Makro Spezial N - Dusík. Tieto hnojivá boli špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali výživovým potrebám rýchlo rastúcich rastlín v nádržiach so silným osvetlením a CO2. Aqua Rebell Makro Spezial N - Dusík perfektne dopĺňa systém hnojenia s obohatenou pôdou a zabezpečuje rast sviežosti rastlín.

Aqua Rebell Makro Spezial N - Dusík je ideálny pre kultiváciu Hemianthus callitrichoides "Kuba", ktorá veľmi dobre reaguje na hnojenie s touto špecifickosťou. Rastliny sa farbám veľmi rýchlo stávajú zdravšími.

Makro Spezial N obsahuje aj dusík vo forme mineralizovanej močoviny. Preto 0,2 mg / l NO3 prechádza do akvária práve v tejto forme, kde sa prevádza na amoniak a potom na dusičnany. Rastliny môžu používať dusík dodávaný vo forme močoviny a amoniaku. Navyše niektoré druhy dokonca preferujú tieto formy dusíka zo štandardných nitrátov (NO3). Týmto spôsobom Makro Spezial N poskytuje rastliny s dusíkom vo všetkých formách a rastlina si vyberá najvhodnejšie pre seba.

Dávkovanie pre 50 litrov vody z akvária:

Osvetlenie: Dávka:
Silné + CO2 1ml za deň
Stredné + CO2 0,5 ml za deň
Bez aplikácie CO2 1 -2 ml každý týždeň

Tento návrh dávkovania je iba návod. 

Aby ste dosiahli dobré výsledky, možno bude potrebné dávku zvýšiť alebo znížiť v závislosti od podmienok vo vašej nádrži.
Nastavte množstvo hnojiva na množstvo rastlín v nádrži a ich rýchlosť rastu.

Spolu s tímto hnojivom doporučujeme aplikovať aj tieto hnojivá:

 

 

 

 

 

 

   

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom