Naposledy zobrazené


MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

       

 0908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail alebo pošlite sms) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Produkty zákupite aj u partnerov:

 

Atlas akváriových rastlín:

 

 

Aquaforest Natural Substrate 10l - prírodný výživný substrát

Cena 18.99
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 15.83
Výrobca: AquaForest
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Špičkový substrát pre akvarijné rastliny na báze rašeliny a hliny obohatené o mikroprvky.

Neobsahuje plnidlá ako piesok. Dobrá kompozícia vytvorená spoločnosťou Aquaforest zaisťuje optimálne podmienky pre správny rozvoj koreňového systému, ale predovšetkým je veľmi bohatá na živiny potrebné pre zdravý a bujný rozvoj vegetácie v sladkovodnej nádrži.

Charakteristika:

- Rašelina vybraná spoločnosťou AquaForest vytvára vynikajúce podmienky na zakorenenie rastlín a vďaka bohatstvu minerálov dodáva im mikroelementy potrebné pre zdravý rast.

- Acidifikuje substrát, čo robí akvárium ideálnym miestom pre rast tropických rastlín. Jeho fosílne zloženie obsahuje organické látky bohaté na uhlík, ako aj prírodné minerálne látky (vrátane železa, fosforu a vápnika).

- Hlina zlepšuje štruktúru substrátu a poskytuje ideálnu konzistenciu. Rovnako ako rašelina, je to druh skladovania živín. 

- Mikroprvky zámerne vybrané v našom laboratóriu s cieľom uspokojiť potreby akvarijných rastlín a súčasne nerušiť chemickú rovnováhu nádrže.

- Prírodný substrát AF je bohatý na mikroživiny, preto počas prvých troch mesiacov Aquaforest neodporúča používať hnojivá obsahujúce mikroživiny, pokiaľ nie sú príznaky ich nedostatku.