Naposledy zobrazené

Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Produkty zákupite aj u partnerov:

Surpanshop

Akvaland

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

Aquaforest Natural Substrate 7.5l

Špičkový substrát pre akvária na báze rašeliny a hliny, obohatený o mikroprvky.

Výrobca: AquaForest
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 5902026739344
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 14.16
16.99
ks

Neobsahuje plnivá, ako je piesok. Zvolené zloženie vytvorené Aquaforestom poskytuje optimálne podmienky pre správny vývoj koreňového systému, ale predovšetkým je veľmi bohaté na živiny potrebné pre zdravý a bujný vývoj vegetácie v sladkovodnej nádrži.

Charakteristika:

- Rašelina vybraná spoločnosťou AquaForest vytvára vynikajúce podmienky pre zakorenenie rastlín a vďaka bohatstvu minerálov im dodáva mikroživiny potrebné pre zdravý rast.

- Prekysľuje substrát, vďaka čomu je akvárium ideálnym miestom pre rast tropických rastlín. Jeho fosílne zloženie obsahuje organické látky bohaté na uhlík, ako aj prírodné minerály (vrátane železa, fosforu a vápnika).

- Substrát zlepšuje štruktúru podkladu a dodáva mu dokonalú konzistenciu. Rovnako ako rašelina je to špecifický sklad živín. Zachováva živiny alebo ich vracia späť v závislosti od biologickej rovnováhy v nádrži.

- Mikroživiny vybrané v našom laboratóriu zámerne tak, aby vyhovovali potrebám akvarijných rastlín a zároveň nenarúšali chemickú rovnováhu nádrže.

- Prírodný substrát AF je bohatý na mikroživiny, preto Aquaforest neodporúča používať hnojivá s obsahom mikroživín počas prvých 3 mesiacov, pokiaľ neexistujú známky ich nedostatku.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom