Naposledy zobrazené


MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

       

 0908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail alebo pošlite sms) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

Produkty zákupite aj u partnerov:

 

Atlas akváriových rastlín:

 

 

AQUAGROWER 1000ML NITROGEN MACRO

Cena 11.99
Dostupnosť: skladom +5

Stabilizované, vysoko koncentrované hnojivo obsahujúce dusičnany a amónium a draslík pre rastlinná akvária.

Cena bez DPH: 9.99
Výrobca: AquaGrower
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Popis výrobca: Hnojivo obsahuje dusík vo forme dusičnanov a amónnych iónov pre zaistenie ideálneho rastu všetkých rastlín v akváriu. Niektoré rastliny preferujú príjem amónia pred príjmom dusičnanov. Obzvlášť vhodné pre nádrže s malým množstvom rýb. Dodávanie dusíka priamo ovplyvňuje vitalitu rastlín, ich rýchlosť rastu a môže obmedziť rast zelených rias.

Nedostatok dusíka sa prejavuje žltnutím a predčasným opadaním starších listov, ktoré často najskôr porůstají zelenými riasami. Medzi ďalšie prejavy patrí pomalý alebo pozastavený rast so zmenšenými novými listami. Všetky tieto príznaky bývajú často sprevádzané nekrózami (diery alebo tmavé odumreté škvrny na listoch).

Pre úplné hnojenie odporúčame používať tento produkt podľa potreby spoločne s hnojivami Micro Complex, Macro Phosphorus, Macro Potassium a Macro Magnesium.

dávkovanie:

Dávkujte podľa potreby a štýlu akvária.

Do silne osvetlené rastlinné nádrže s dodávaným CO2 by sme mali týždenne pridať približne 10 - 15 mg / l dusičnanov, tzn. 11 - 17 ml týždenne (1,5 - 2,5 ml denne) do 100 l akváriovej vody.

Do bežných rastlinných nádrží bez pridávania CO2 pridávame vzhľadom na množstvo rýb 6 mg / l dusičnanov, tzn. 7 ml týždenne (1 denne) do 100 l akváriovej vody.

Hnojivo odporúčame dávkovať denne pre dosiahnutie stabilných koncentrácií živín v akváriu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Dávkovanie prispôsobte štýlu a požiadavkám Vašej nádrže.

koncentrácia:

Dávka 4 ml hnojiva dodá do 100 l akváriovej vody 3,5 mg / l dusičnanov, 1 mg / l dusíka a 2,21 mg / l draslíka.

Upozornenie:

Pred použitím dobre pretrepte. Uchovávajte v tme, pri izbovej teplote a mimo dosahu detí. Nekombinujte s ďalšími produktmi obsahujúcimi ľubovoľnú formu dusíka. Pri zasiahnutí očí opatrne vypláchnite vodou. Je možná zmena farby v čase bez vplyvu na kvalitu výrobku. Odporúčame výmenu vody každý týždeň.