Naposledy zobrazené


MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

  

 0908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail alebo pošlite sms)Evolution Aqua PURE Aquarium - čistá voda i baktérie - 50ks

Cena 8.99
Dostupnosť: skladom +5
Cena bez DPH: 7.49
Výrobca: EvolutionAQUA
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

PURE Aquarium je najjednoduchší a najúčinnejší recept na krištáľovo čistú vodu v sladkovodnom akváriu a problémy s jeho parametrami. Toto senzačné činidlo zakladá svoju účinnosť na účinku špeciálne vybraných kmeňov baktérií a enzýmov obsiahnutých vo forme perličiek s jednoduchou dávkou. Jeho pravidelné používanie zaručuje dokonalú čistotu vody.

Čoskoro po prvom použití tohto činidla sa voda v akváriu stáva extrémne jasným a zlepšujú sa parametre vody, čo vytvára modelové podmienky pre rozvoj života.

Bezprecedentná forma PURE Aquarium, čo sú praktické guličky, uľahčuje dávkovanie prípravku a výrazne zvyšuje jeho účinnosť. Priehľadné guľôčky sa postupne rozpúšťajú pri kontakte s vodou a uvoľňujú ďalšie časti filtrových baktérií a enzýmov, ktoré podporujú ich vývoj. Každá guľa má milióny živých baktérií a enzýmov. Po pridaní do akvária začnú baktérie a enzýmy vo vnútri každej gule spúšťať proces znižovania amoniaku a dusitanov a znižujú množstvo organického odpadu, ktorý je častou príčinou nedostatočnej čistoty vody.

PURE Aquarium je vhodné na použitie v každom sladkovodnom akváriu v každej fáze jeho prevádzky. V zrelých nádržiach pomáha tento prípravok v boji proti zakalenej a znečistenej vode a podporuje flotačný systém. V čerstvých akváriách však stabilizuje svoje parametre a urýchľuje proces dozrievania.

Balenie obsahuje 50 kusov guličiek PURE Aquarium

Dávkovanie: 1-2 guličky na 25 l týždenne.