Naposledy zobrazené


MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

  

 0908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail alebo pošlite sms)AQUA REBELL

Aqua Rebell - profesionálne hnojivá pre vodné rastliny. Tím Aqua Rebell prišiel s logom s vlajúcou vlajkou z dôvodu - milujeme akváriové rastliny a všetko, čo s nimi súvisí. Preto sme sa v roku 2008 rozhodli vytvoriť hnojivá navrhnuté rastlinnými akvaristami pre vysadených akvaristov. Odvtedy makroelementy, najmä dusičnany a fosforečnany, rozpoznali fanúšikovia po celom svete. Predtým sa tieto dve chemické látky často identifikovali so zlúčeninami, ktoré by mohli viesť k rastu rias.. Nová študia hnojenia vysadených akvárií a osobné pozorovania akváristov po celom svete jasne ukazujú, že situácia je iná. Nie je to nadbytok týchto zložiek a nedostatok vhodných podielov je najčastejšou príčinou vývoja rias.

Všetky vodné rastliny vyžadujú správne množstvo živín pre normálny vývoj. Naše akvária sú vybavené stále viac zariadení, silnejšie osvetlenie a veľmi často s dávkovaním CO2. Vo väčšine prípadov nie sú produkty na metabolizmus rýb dostatočnou živinou pre rastliny. Dusičnany a fosforečnany, ktoré sa raz podceňujú a eradikujú, sa rýchlo stali nepostrádateľnou súčasťou akéhokoľvek rastlinného akvária. Je to druh povstania týchto 2 živín, ktoré vyvolali názov Aqua Rebell a výrobky, ktoré sú skvelou alternatívou k hnojivám, ktoré neobsahujú uvedené zložky.


Aqua Rebell je odpoveď na bežne dostupné hnojivá. Neustále zlepšujeme kvalitu a spoľahlivosť našich produktov. Máme radosť z učenia a hodnotných pohľadov priamo od milovníkov vodných rastlín. V dôsledku toho dodáme dokonale vyvážené hnojivá prispôsobené individuálnym a špecifickým potrebám nádrží rastlín. Produkty, ktoré ponúkame, sú testované mnohonásobne fanúšikmi a pred ich uvedením na trh sa podrobia krutému hodnoteniu. Výsledkom inovatívneho prístupu k trhu s hnojivami sú produkty, ktoré sú blízke dokonalosti, inovatívnym a predovšetkým potrebám majiteľov rastliných nádrží. Naším hlavným cieľom je zabezpečiť možnosť pestovania krásnych rastlín.

 

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok: