Naposledy zobrazené

Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Produkty zákupite aj u partnerov:

Surpanshop

Akvaland

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

Nerezová mriežka 5x5cm

Výrobca: 4AQUA
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 0.66
0.79
ks

Nerezová mriežka na mach 5x5cm


Farba strieborná
Rozmery 5x5cm
Materiál nehrdzavejúca oceľ
Značka 4AQUA

✔ DOKONALÉ AKVARIUM PRÍSLUŠENSTVO PRE ZAČIATOČNÍKOV - Či už ste veteránom v aquascapingu alebo nováčikom, ktorý uvažuje o inštalácii akvária vo vašom domácom alebo kancelárskom priestore, kúpte si toto príslušenstvo z nerezovej ocele. Vysaďte jávsky mach alebo iné druhy machu, aby ste si skrášlili nádrž na vodu a vytvorili zónu na hranie rýb. Skvelé riešenie pre vaše akvárium.
✔ PRIDAJTE DO SVOJHO AKVARIA--- Pomocou tohto pletiva vytvorte vynikajúci zelený aquascape. Vložte sendvičový jávsky mach medzi dva kúsky pletiva, ALEBO pomocou rybárskej nite priviažte ďalší mach k pletivu a vytvorte ohromujúcu machovú stenu alebo koberec. 
✔ Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele vysokej kvality, ktoré nehrdzavejú --- Nehrdzavejúca oceľ nebude hrdzavieť ani štiepať. Je navrhnutý tak, aby vydržal desaťročia, a nebude uvoňovať do vody. Nerezová oceľ je navyše odolná voči korózii so slanou vodou. Kov ho neuvidíte, akonáhle ho mech zakryje, a pretože nehrdzavejúca oceľ je všestranná, môžete ho pomocou nožníc na drôt rozrezať na rôzne veľkosti pre svoju nádrž.
✔ SILNÉ, ALE FLEXIBILNÉ --- Táto sieť z nehrdzavejúcej ocele má jemné otvory a je strojovo rezaná. Vďaka tomu je silný, ale flexibilný; čo vám umožní ohýbať alebo ohýbať sieťku v akváriu podľa potreby. S týmito kúskami mriežky z nehrdzavejúcej ocele nebudete mať po celej svojej nádrži plávajúcu ricciu alebo mach.