Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Cintorínska 13, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

 

 

 

 


 

 

Externý filter do akvária SunSun HW-302 - 100L - 250L

DOPRAVA ZADARMO SR

Výrobca: Sun Sun
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: Z06279
EAN: 5903900049689
Dostupnosť: skladom 3 ks
48.20 bez DPH
57.84 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Filtre série HW boli vytvorené s najväčšou kapacitou filtračných hmôt, čo zaručuje najlepšiu filtráciu, s jednoduchosťou práce a prácou filtra, čím zabezpečuje bezproblémovú prevádzku.

Na výrobu sa použili tie najlepšie materiály. Telo, kryt a iné plastové prvky sú vyrobené z ABS plastu, ktorý je amorfný materiál s vysokou hustotou. Je charakterizovaná vysokou odolnosťou voči trhlinám a mechanickým poškodením. Tesnenia sú vyrobené z gumy s správnym množstvom polyolefínových reťazcov, ktoré sú zodpovedné za primeranú flexibilitu a trvanlivosť. Materiály a originálne formy zaručujú spoľahlivosť filtra, na ktorý boli vytvorené. Výrobcovia - "konkurencia" filtrov tej istej konštrukcie, z ktorých je veľa na trhu, môžu závidieť výkon, kvalitu a triedu produktu SunSun.

Systém dvojitého tesnenia dopĺňa účinnosť tesnosti. Systém je založený na dvoch pároch svoriek s rôznymi spôsobmi zatvárania. Jeden z párov prináša tlak na princíp páky, čo zaručuje tesnosť pri zatváraní. Dvojica týchto praciek tiež uľahčuje otvorenie krytu filtra. Druhá dvojica svoriek zabezpečuje trvanlivosť uzáveru aj pri zdvíhaní plného filtra držaním veka. Tieto spony sa zatvárajú pomocou západkovej metódy.

Filter má systém "aqua-stop", ktorý blokuje prívod vody z hadicového filtra. Tento ventil umožňuje odpojiť hadice od krytu filtra. 

Čerpadlo s vysokou prevádzkovou kultúrou zaisťuje bezhlučný chod. Čerpadlo je založené na keramickom rotoru, ktorý umožňuje prácu aj s morskou vodou. Je uzavretý v tesnom a veľkom kryte filtra, ktorý dodatočne potláča činnosť čerpadla a gumové nožičky potlačujú všetky vibrácie.

Ďalšou výhodou filtra série HW je nepochybne dvojitý prívod vody. Prívod sa uskutočňuje pomocou dvoch rúrok rôznych aplikácií. Spodná trubica čerpá vodu v najbližšej možnej oblasti spodnej časti. Dĺžka tejto trubice môže byť voľne upravená pomocou ďalších segmentov rúrok. Týmto spôsobom filter nasáva kal v dolnej časti, čo je častou príčinou poškodenia dna a poškodenia kvality vody. Dolný prívod má sitko, ktoré zabraňuje vnikaniu rýb, kreviet, rastlín a ďalších veľkých prvkov do filtra.
Druhý vstup je čiastočne nad povrchom vody - bežne sa označuje ako povrchový skimmer. Odoberá vodu priamo z hladiny, odstraňuje akékoľvek plávajúce kontaminanty a bielkovinu, ktorá je viditeľná pre ľudské oko ako tukové miesto. Tento mimoriadne nevzhľadný povlak je veľmi nebezpečný pre zdravie a kvalitu vody, takže filter, ktorý ho neutralizuje, zabezpečuje najlepšiu a úplnú kvalitu filtrácie vody.

Výstup vody, vďaka veľkému počtu rúrok a tvaroviek, môže byť tiež voľne upravený. Prebieha pomocou postrekovača, ktorý perfektne prevzdušňuje vodu a efektívne nahrádza populárne prevzdušňovače.


Filter je pôvodne vybavený rôznymi filtračnými médiami.
Biologickú filtráciu poskytuje bio-keramika s rôznou pórovitosťou a biobalmi. Keramika a biobalky sú biotopy baktérií, ktoré znižujú koncentrácie NH3, NH4 a NO2 v akváriu a zároveň ovplyvňujú zdravie rýb a poskytujú prirodzenú živinu rastlinám.

Chemická filtrácia je zabezpečená aktívnym uhlím, ktoré dokonale viaže kovy a ich zlúčeniny na huminové pesticídy a metabolické produkty. Je to náplň, ktorá objasňuje vodu a znižuje nepríjemný zápach vody. Zlepšuje kvalitu vody vrátane biologickej filtrácie.

Mechanická filtrácia je poskytovaná špongiou s vhodnou gradáciou. Odstraňuje všetky nečistoty z vody, vyčistí vodu z prachu, zvyškov rastlín alebo malých plávajúcich častí zeme.

Koše pre filtračné médium môžu byť vhodné pre akúkoľvek filtračnú kazetu v závislosti od potrieb nádrže.


Technické údaje:
- účinnosť: 1000 l / h
- odporúčané pre akvária s kapacitou od 100 do 250 l
- výkon: 18W
- vonkajšie rozmery: 232 x 2532 x 395 mm
- hmotnosť: 3,5 kg
- dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
- maximálne zdvíhanie vody: 1,4 m

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom