Naposledy zobrazené


MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

       

 0908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail alebo pošlite sms) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

Produkty zákupite aj u partnerov:

 

Atlas akváriových rastlín:

 

 

SunSun HW-702B s UV - externý filter 1000l/h

Cena 89.00
Dostupnosť: skladom +1

Health Water je nová rada populárnych vonkajších filtrov zo série HW. Konštrukcia krytu a krytu filtra sa výrazne zlepšila a používa sa čerpadlo s nižšou spotrebou energie v porovnaní s tradičným HW filtrom. Filter sa vyznačuje vynikajúcim spracovaním, dlhou životnosťou a úžasne veľkou kapacitou, a preto vynikajúcou filtráciou. Zahŕňa súpravu hadíc, prívodov a vývodov.

Cena bez DPH: 74.17
Výrobca: SunSun
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

O novom filtri Health Water:
Séria HW za svoju popularitu vďači nízkej cene v kombinácii s dobrou kvalitou a veľkou kapacitou. V súčasnosti výrobca SunSun zavádza novú sériu filtrov Health Water (HW-702, 703 a 704), ktoré nahrádzajú zastarané. Filtre sú založené na overenej technológii a dizajne testovanom na roky a stovky tisíc používateľov. Nový HW stále poskytuje vynikajúcu filtráciu vďaka veľkej kapacite, ale ich dizajn bol vylepšený a motor filtra bol zmenený. 

Čo je nové? Aké sú rozdiely medzi novým a starým HW?
Už pri prvom kontakte môžete vidieť veľké rozdiely vo vzhľade filtra. Nová formácia vonkajšieho tela je výsledkom nasledujúcich zmien zavedených do štruktúry: 

nový energeticky úsporný motor
Spotreba energie sa znížila o 17%. To je dobrá správa s neustále rastúcimi cenami elektrickej energie. Môžete ušetriť až 5Eur ročne na elektrinu!

nový vstup a výstup
Tento prvok bol tiež modernizovaný. Vstup a výstup sú vybavené držadlom na okraji akvária. Súčasťou súpravy sú aj prísavky a hadicové svorky, ktoré zaručujú trvanlivosť inštalácie.
Vstup: má moduly, ktoré zväčšujú dĺžku trubice. Dĺžka od 15 do 60 cm. 
Výstup: Dažďová sprcha. Má moduly. Dĺžka od 20 do 40 cm. Výstup je otočný.


Veľký filter znamená lepšiu filtráciu.

„Vždy bolo zrejmé tým, ktorí si prehĺbili vedomosti o akvarijných záľubách.“
Filter nie je dobrým znakom značky, ceny ani ocenenia výrobcu. Princíp je jednoduchý: čím viac náplní, tým lepší filter. Je potrebné poznamenať, že HW filtre sú jedným z najväčších na trhu. Väčšina výrobcov iba zvyšuje výkon pumpy, ktorá je zbytočná, ale vyzerá lepšie a presvedčuje nevedomých zákazníkov. Filter má filtrovať cez filtračné vložky! Výkon čerpadla by sa mal zodpovedajúcim spôsobom zvoliť. Príliš vysoký prietok vody doslova preplachuje filter a nedáva možnosť mechanickej, biologickej alebo chemickej filtrácie.

Sterilizácia UV-C lampou:
Vlny UV-C rýchlo a efektívne sterilizujú vodu. Okamžite tak zabíjajú všetky druhy rias a spór rias, vírusy, huby, cyanobaktérie (cyanobaktérie) a ďalšie nežiaduce mikroorganizmy. denné použitie s UV lampou, zabraňuje zamoreniu riasami a rôznym iným nežiadúcim prekvapeniam. Svietidlo má samostatný spínač, ktorý sa používa podľa potreby alebo podľa. Puzdro má priezor informujúci o činnosti vlákna.

Technické údaje:
- model / názov výrobcu: HW 702B
- obchodný názov: Health Water 2
- výkon čerpadla: 15W
- prietok čerpadla: 1000l / h
- ideálne pre 200l akvárium
- minimálne akvárium: 75l
- maximálne akvárium: 300 l
- hadica: priemer 16/22, dĺžka 2 x 200 cm
- rozmery: 23x23x40 cm (celkové rozmery s adaptérom na hadicu)

- UV lampa 9W

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom