Veľkoobchod a obchod s rastlinami a akvaristikou

Akváriové rastliny, teráriové rastliny, technika a prípravky pre úspešný rast rastlín v akváriu


Produkty

Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 950 625 772

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Štúrova ulica 1420/45, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

 

 

 

 


 

 

SunSun EW-602B - externý filter 400 l / h

DOPRAVA ZADARMO SR
Výrobca: SunSun
EAN: 6971867500009
Dostupnosť: Skladom
21.23 bez DPH
25.47 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

SunSun EW-602B - externý filter 400 l / h

SunSun LW ako filter:
filtre série SunSun LW sú vynikajúce ako hlavný externý filter v akváriách od 30 do 87 l. Filter má veľkú kapacitu (1,6 l), čo má pozitívny vplyv na kvalitu vody. Vonkajšie umiestnenie čerpadla zlepšuje cirkuláciu vody a šetrí miesto vo vnútri filtra. Celek je mimoriadne tvarovo a praktický a nespôsobí žiadne ťažkosti s manipuláciou ani so začiatočníkom. 

Prečo je to priehľadné? 
Priehľadné puzdro filtra umožňuje užívateľovi neustále sledovať vnútorný stav zariadenia a čistotu filtračného média. Túto pôsobivú výhodu ocení každý akvarista, pretože to vylučuje potrebu otvoriť filter opatrne alebo potrebu skontrolovať stupeň znečistenia náplní. 

Aké filtračné vložky obsahuje?
Filter LW je štandardne vybavený hubami s tromi stupňami zodpovednými za filtráciu tuhých častíc a za vývoj bakteriálnej flóry zodpovednej za rozklad látok škodlivých pre vodné prostredie. Okrem toho má biologický filtračný príspevok, ktorým sú biomasy. 

Trieda materiálu LW:
Na stavbu sa použili materiály najvyššej triedy. Teleso, kryt a ďalšie plastové prvky sú vyrobené z plastu ABS, čo je amorfný materiál s vysokou hustotou. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti trhlinám a mechanickým poškodením. Tesnenia sú vyrobené z gumy so správnym počtom polyolefínových sieťových pripojení, ktoré sú zodpovedné za správnu pružnosť a odolnosť. Materiály a originálne formy odliatkov zaručujú spoľahlivosť filtra, pre ktorý boli vytvorené. Výrobcovia - „sledovatelia“ filtrov rovnakej štruktúry, ktorých je na trhu veľa, môžu závidieť výkon, kvalitu a triedu produktov SunSun.

Uzatvárací systém telesa filtra:
Tesniaci výkon sa dokončí vhodným uzatváracím systémom. Systém je založený na štyroch svorkách, ktoré fungujú na princípe páky a západky, vyvíjajú vysoký tlak na kryt filtra, čím sa zaručuje tesnosť uzavretia.

LW ventily filtra:
Filter má veľké hadicové spojenia s ventilmi. Ventily umožňujú uzavretie vodného okruhu a systém pripojenia ventilov k telu filtra umožňuje odpojenie ventilov so zaplavenými hadicami z predfiltru, čo umožňuje údržbu.

Motor a obežné koleso:
Čerpadlo s vysoko výkonnou kultúrou zaisťuje tichú prevádzku. Čerpadlo je založené na keramickom obežnom kolese umožňujúcom prevádzku v morskej vode. Motor sa vyznačuje vysokou pracovnou kultúrou a veľkou energetickou účinnosťou. 

Vstup / výstup a hadice:
Sada obsahuje sadu hydrauliky potrebnú na pripojenie filtra. Pozostáva z hadice, prívodu a dvojitého odtoku vody. Vstup  má sitko, ktoré zabraňuje vniknutiu rýb, kreviet, rastlín a iných veľkých prvkov do filtra. Odtok vody sa dá vďaka veľkému počtu potrubí a tvaroviek voľne upravovať. Výstup môže byť uskutočňovaný pomocou dažďovej sprchy, ktorá dokonale prevzdušňuje vodu, alebo pomocou výstupnej dýzy umiestnenej na guľovom kĺbe typu Loc-Line.

Technické údaje:
- spotreba energie: 6W
- kapacita vodného čerpadla: 400 l / h
- kapacita 2,2 l
- rozmery: 29x19x13cm
- dĺžka hadice: 2 x 150cm
- stožiar na vodu: 85cm
- dĺžka kábla: 180cm
- pre akvárium: od 30l do 112l

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom