Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Cintorínska 13, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

 

 

 

 


 

 

SunSun HW-603B - externý filter 400 l / h

DOPRAVA ZADARMO SR
Výrobca: SunSun
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: SSHW-603B
Dostupnosť: očakávame naskladnenie 04.2023
22.41 bez DPH
26.89 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

SunSun HW ako filter:
filtre série SunSun HW sú vynikajúce ako hlavný externý filter v akváriách od 20 do 80 l. Filter má veľkú kapacitu (2,5 l), čo má pozitívny vplyv na kvalitu vody. Vonkajšie umiestnenie čerpadla zlepšuje cirkuláciu vody a šetrí miesto vo vnútri filtra. Celek je mimoriadne tvarovo a praktický a nespôsobí žiadne ťažkosti s manipuláciou ani so začiatočníkom. 

Aké filtračné vložky obsahuje?
Filter HW je štandardne vybavený hubami s tromi stupňami zodpovednými za filtráciu tuhých častíc a za vývoj bakteriálnej flóry zodpovednej za rozklad látok škodlivých pre vodné prostredie. Okrem toho má biologický filtračný príspevok, ktorým sú biomasy. 

Trieda materiálu HW:
Na stavbu sa použili materiály najvyššej triedy. Teleso, kryt a ďalšie plastové prvky sú vyrobené z plastu ABS, čo je amorfný materiál s vysokou hustotou. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti trhlinám a mechanickým poškodením. Tesnenia sú vyrobené z gumy so správnym počtom polyolefínových sieťových pripojení, ktoré sú zodpovedné za správnu pružnosť a odolnosť. Materiály a originálne formy odliatkov zaručujú spoľahlivosť filtra, pre ktorý boli vytvorené. Výrobcovia - „sledovatelia“ filtrov rovnakej štruktúry, ktorých je na trhu veľa, môžu závidieť výkon, kvalitu a triedu produktov SunSun.

Uzatvárací systém telesa filtra:
Tesniaci výkon sa dokončí vhodným uzatváracím systémom. Systém je založený na štyroch svorkách, ktoré fungujú na princípe páky a západky, vyvíjajú vysoký tlak na kryt filtra, čím sa zaručuje tesnosť uzavretia.

Ventily filtra HW:
Filter má veľké hadicové spojenia s ventilmi. Ventily umožňujú uzavretie vodného okruhu a systém pripojenia ventilov k telu filtra umožňuje odpojenie ventilov so zaplavenými hadicami z predfiltru, čo umožňuje údržbu.

Motor a obežné koleso:
Čerpadlo s vysoko výkonnou kultúrou zaisťuje tichú prevádzku. Čerpadlo je založené na keramickom obežnom kolese umožňujúcom prevádzku v morskej vode. Motor sa vyznačuje vysokou pracovnou kultúrou a veľkou energetickou účinnosťou. 

Vstup / výstup a hadice:
Sada obsahuje sadu hydrauliky potrebnú na pripojenie filtra. Pozostáva z hadice, prívodu a dvojitého odtoku vody. Vstup  má sitko, ktoré zabraňuje vniknutiu rýb, kreviet, rastlín a iných veľkých prvkov do filtra. Odtok vody sa dá vďaka veľkému počtu potrubí a tvaroviek voľne upravovať. Výstup môže byť uskutočňovaný pomocou dažďovej sprchy, ktorá dokonale prevzdušňuje vodu, alebo pomocou výstupnej dýzy umiestnenej na guľovom kĺbe typu Loc-Line.

Technické údaje:
- spotreba energie: 6W
- prietok vodného čerpadla: 400 l / h
- objem nádoby 2,5 l
- rozmery: 190×165×330mm
- dĺžka hadice: 2x150cm
- výtlak: 85cm
- dĺžka kábla: 180cm
- pre akvárium: od 20l do 80l

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom