Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

Externý závesný filter SunSun HBL-801

Rad filtrov SunSun HBL kombinuje účinnosť a kapacitu externých filtrov s funkčnosťou kaskádových filtrov. Má množstvo zariadení, ktoré uľahčujú prevádzku filtra, ako sú napríklad koše na filtračné médiá, regulácia prietoku vody a regulácia výstupu. Je namontovaný na okraji skla. 

Výrobca: SunSun
Kód: SS-HBL-801
EAN: 5903900049658
Dostupnosť: Skladom
Cena bez DPH: 21.56
25.87 ks

SUNSUN HBL-801

O filtri HBL:
Filtre HBL boli vytvorené s ohľadom na najlepšiu možnú filtráciu cez veľký objem. Dizajn filtra zároveň umožňuje jeho umiestnenie mimo akvárium, na okraji skla, čím sa šetrí miesto v akváriu, v skrinke alebo pod akváriom. Takéto vlastnosti filtrov ďaleko prevyšujú vnútorné, kaskádové a štandardné externé filtre. Poskytujú lepšiu filtráciu ako vnútorné filtre a ľahšie sa s nimi manipuluje a nezaberajú toľko miesta ako štandardné externé filtre. 

Filtrácia vo filtri HBL:
Filter má šesť košov pre voľné filtračné médiá. Každý kôš je rozdelený špeciálnym mikrovláknom podporujúcim biologickú a mechanickú filtráciu. Koše značne uľahčujú starostlivosť o filter, výmenu kaziet alebo ich regeneráciu.

Mediálne koše poskytujú dostatočný priestor pre všetky filtračné patróny, ako sú aktívne uhlie, polyméry NEO MEDIA alebo organ-Ex. Násypky a polymérové ​​náplne by sa mali vyberať podľa potrieb akvária.

Prívod vody:
Prívod vody do filtra sa vykonáva pomocou trubice s nastaviteľnou dĺžkou. Rúra má niekoľko prvkov, vďaka ktorým je možné nastaviť dĺžku prívodu do výšky akvária, aby sa voda zachytávala v najbližšej možnej vzdialenosti od dna nádrže. Týmto spôsobom sa filter zachytáva v spodnej časti kalu, čo je častá príčina zanášania dna a zhoršovania kvality vody. Na vstupe je sací kôš, aby sa zabránilo nasatiu ryby, kreviet.    

Výstup vody:
Vývod vody má teleskopickú konštrukciu, ktorá umožňuje jednoduché nastavenie výšky vývodu na úroveň zaplavenia akvária. Výstup má dve vymeniteľné špičky. Sploštená špička vývodu dokonale vzrušuje správny pohyb vody a má guľový kĺb, ktorý umožňuje smerovanie prúdu v ľubovoľnom smere. Výstup dažďovej vody sa hodí ako prevzdušňovanie vody a vytvorenie príliš veľkého pohybu vody, ktorý je v malých akváriách zbytočný. 

Regulácia prietoku:
Filter má plynulú plynulú reguláciu s dvojitým prietokom a tým aj výkon. Nastavenie umožňuje prispôsobenie filtra pre akvária od 30 do 115 litrov. Ventily sú umiestnené na vstupe a výstupe filtra.

Výstupné aj prívodné rúrky môžu byť nasmerované v ľubovoľnom smere na horizontálnu rovinu v uhle 360 ​​°. To umožňuje umiestnenie zásuvky a vstupu kdekoľvek v akváriu. 

Zostava filtra:
Filter sa umiestni na okraj nádrže pomocou špeciálnych vešiakov. Tieto rukoväte majú reguláciu, ktorá umožňuje ich nastavenie na hrúbku skla v rozsahu od 4 mm do 20 mm. Špeciálna noha drží filter vertikálne. Je vyrobená z pružnej a mäkkej gumy, ktorá tlmí vibrácie spôsobené prietokom rotora a vody, čo spôsobuje, že filter je nepočuteľný.

Filter výrobcu SunSun je založený na dlhoročných skúsenostiach. Vyznačuje sa spoľahlivosťou a efektívnou prácou. Rotor, ktorý je srdcom zariadenia, je odolný voči vysokému odporu čerpanej vody a navyše má os zo spekanej nehrdzavejúcej ocele s titánom, čo umožňuje čerpadlu pracovať aj v morskej vode. 

Technické údaje:
- príkon 6W čerpadlo 
- maximálny prietok 500l / h 
- minimálny prietok 150 / h 
- určený pre akvárium 20l až 90l 
- rozmery 160 x 270 x 280 mm

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom