Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme)

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Cintorínska 13, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme)

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

RESUN AS SMX 550 vonkajší závesný filter

Výrobca: RESUN
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: SMX550
Dostupnosť: Skladom
Cena bez DPH: 18.12
21.74 ks

Kaskádové filtre boli vytvorené pre najlepšiu filtráciu prostredníctvom veľkého objemu. Súčasne dizajn filtra umožňuje umiestniť ju mimo nádrž, čo šetrí miesto v akváriu a návrat vody, ktorý sa vykonáva pomocou kaskády, perfektne prevzdušňuje vodu v akváriu. Takéto filtračné vlastnosti ďaleko prevažujú nad vnútornými filtrami bez ohľadu na objem akvária. 

Séria kaskádových filtrov SMX Streamax Resun Aqua Syncro je navrhnutá s ohľadom na jednoduchosť starostlivosti a údržby. Filter má špeciálne vložky na biologickú, mechanickú a chemickú filtráciu. Vložky umiestnené vo filtri a vložky do sady môžu byť odstránené na výmenu. Tento krok je veľmi jednoduchý a nespôsobuje problém. 

Najdôležitejšou vlastnosťou filtra Streamax je špeciálny senzor, ktorý informuje používateľa o potrebe nahradiť použité filtračné kazety - vložky sú k dispozícii na zakúpenie. Toto riešenie výrazne uľahčuje fungovanie filtra, pretože filter nevyžaduje pravidelné revízie čistoty vykonávané používateľom, ale informuje sa o potrebe starostlivosti. Táto skutočnosť najmä poteší každého akvaristu a uvoľní užívateľa. 

Biologická filtrácia je zabezpečená vložkou s vysokou pórovitosťou rôznej pórovitosti. vložka je sedlom baktérie, ktorá znižuje koncentrácie NH3, NH4 a NO2 v akváriu a zároveň ovplyvňuje zdravie rýb a poskytuje prírodnú živinu pre rastliny. 

Chemická filtrácia je zabezpečená aktívnym uhlím, ktoré dokonale viaže kovy a ich zlúčeniny, huminové látky, pesticídy a metabolické produkty. Je to náplň, ktorá objasňuje vodu a znižuje nepríjemný zápach vody. Zlepšuje kvalitu vody vrátane biologickej filtrácie. 

Mechanická filtrácia je zabezpečená netkanou textíliou s vhodnou hustotou. Odstraňuje všetky nečistoty z vody, vyčistí vodu z prachu, zvyškov rastlín alebo malých plávajúcich častí zeme. 

Prívod vody k filtru sa vykonáva pomocou trubice s nastaviteľnou dĺžkou. Táto funkcia vám umožňuje prispôsobiť filter akémukoľvek akváriu. 

Filter je vybavený plynulým nastavením prietoku vody, ktorý zodpovedá jeho výkonu podľa potrieb a veľkosti nádrže. 

Filtr výrobcu Resun je založený na dlhoročných skúsenostiach. Je charakterizovaná spoľahlivosťou a efektívnou prácou. Rotor, ktorý je srdcom zariadenia, je odolný voči vysokému odporu čerpanej vody a navyše má os sintrovanej nehrdzavejúcej ocele s titánom, čo umožňuje čerpadlo pracovať v morskej vode. 

Technické údaje:
- spotreba energie 6,5W 
- maximálna účinnosť 600l / h 
- minimálna kapacita 30l / h 
- určená pre akvárium 76l až 114l 
- vložka model: RFC02

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom