Naposledy zobrazené

Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

       

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme, neni sme Vaša frajerka alebo milenka) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Produkty zákupite aj u partnerov:

Surpanshop

Akvaland

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

RESUN AS SMX 1000 vonkajší závesný filter

Cena 24.99
Dostupnosť: skladom

Séria filtrov Streamax SMX od firmy RESUN aqua Syncro poskytuje trojstupňovú filtráciu vody. 
Má niekoľko zariadení na uľahčenie prevádzky filtra, ako sú vymeniteľné vložky filtra - kazety, ktoré je možné zakúpiť v prípade potreby a systém, ktorý informuje o opotrebení filtračných vložiek. Filter má hladké nastavenie výkonu. 

Cena bez DPH: 20.83
Kód produktu: SMX1000
Výrobca: RESUN
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Kaskádové filtre boli vytvorené pre najlepšiu filtráciu prostredníctvom veľkého objemu. Súčasne dizajn filtra umožňuje umiestniť ju mimo nádrž, čo šetrí miesto v akváriu a návrat vody, ktorý sa vykonáva pomocou kaskády, perfektne prevzdušňuje vodu v akváriu. Takéto filtračné vlastnosti ďaleko prevažujú nad vnútornými filtrami bez ohľadu na objem akvária. 

Séria kaskádových filtrov SMX Streamax Resun Aqua Syncro je navrhnutá s ohľadom na jednoduchosť starostlivosti a údržby. Filter má špeciálne vložky na biologickú, mechanickú a chemickú filtráciu. Vložky umiestnené vo filtri a vložky do sady môžu byť odstránené na výmenu. Tento krok je veľmi jednoduchý a nespôsobuje problém. 

Najdôležitejšou vlastnosťou filtra Streamax je špeciálny senzor, ktorý informuje používateľa o potrebe nahradiť použité filtračné kazety - vložky sú k dispozícii na zakúpenie. Toto riešenie výrazne uľahčuje fungovanie filtra, pretože filter nevyžaduje pravidelné revízie čistoty vykonávané používateľom, ale informuje sa o potrebe starostlivosti. Táto skutočnosť najmä poteší každého akvaristu a uvoľní užívateľa. 

Biologická filtrácia je zabezpečená vložkou s vysokou pórovitosťou rôznej pórovitosti. vložka je sedlom baktérie, ktorá znižuje koncentrácie NH3, NH4 a NO2 v akváriu a zároveň ovplyvňuje zdravie rýb a poskytuje prírodnú živinu pre rastliny. 

Chemická filtrácia je zabezpečená aktívnym uhlím, ktoré dokonale viaže kovy a ich zlúčeniny, huminové látky, pesticídy a metabolické produkty. Je to náplň, ktorá objasňuje vodu a znižuje nepríjemný zápach vody. Zlepšuje kvalitu vody vrátane biologickej filtrácie. 

Mechanická filtrácia je zabezpečená netkanou textíliou s vhodnou hustotou. Odstraňuje všetky nečistoty z vody, vyčistí vodu z prachu, zvyškov rastlín alebo malých plávajúcich častí zeme. 

Prívod vody k filtru sa vykonáva pomocou trubice s nastaviteľnou dĺžkou. Táto funkcia vám umožňuje prispôsobiť filter akémukoľvek akváriu. 

Filter je vybavený plynulým nastavením prietoku vody, ktorý zodpovedá jeho výkonu podľa potrieb a veľkosti nádrže. 

Filtr výrobcu Resun je založený na dlhoročných skúsenostiach. Je charakterizovaná spoľahlivosťou a efektívnou prácou. Rotor, ktorý je srdcom zariadenia, je odolný voči vysokému odporu čerpanej vody a navyše má os sintrovanej nehrdzavejúcej ocele s titánom, čo umožňuje čerpadlo pracovať v morskej vode. 

Technické údaje:
- spotreba energie 7W 
- maximálna účinnosť 1000l / h 
- minimálna kapacita 500l / h 
- určená pre akvárium 152l až 288l 
- vložka model: RFC02

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom