Naposledy zobrazené

Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

       

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Produkty zákupite aj u partnerov:

Surpanshop

Akvaland

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

Krmivá

V závislosti od druhu majú akvarijné ryby rôzne potravinové preferencie. Existujú všežravé ryby a také, ktoré jedia iba mäso alebo rastliny. Výber správneho krmiva pre obyvateľov akvária uspokojí nielen ich výživové potreby, ale pozitívne ovplyvní aj ich stav a vzhľad, pretože vyvážená strava môže podporiť farbu tela ryby. Máme veľký sortiment určený pre konkrétne druhy. V ponuke sú aj všeobecné jedlá. Ponúkame jedlo vo forme guľôčok, vločiek a tabliet. Každý náš produkt je rozmanitý a má odlišné vlastnosti a základné vitamíny. Potopené granule sú ideálne pre ryby žijúce v spodných častiach akvária.

Potraviny vo forme tabliet je možné vkladať na dno nádrže alebo na boky nádrže v rôznych výškach. Tento typ sa veľmi často volí pre ryby v akváriách pre deti.

Vločky sa považujú za univerzálne krmivo pre akvarijné ryby. Najskôr plávajú na hladine, časom len pomaly klesajú. Sú určené pre ryby, ktoré sa kŕmia vo vode. V ponuke nájdete široký výber vločiek pre bylinožravce, mäsožravce a všežravce.

V našom sortimente rýchlo nájdete to správne krmivo pre vaše ryby. Je rozdelený do kategórií, vďaka ktorým si môžete ľahko zvoliť jeho tvar a formu a zladiť ho s druhmi rýb. 

Rybie jedlá majú rôzne hmotnosti. V ponuke sú potraviny balené v menších nádobách s hmotnosťou 5 g a oveľa väčších, do ktorých sa zmestí až 3,5 l potravín. Jedlo je vyrobené z prírodných zložiek rastlinného alebo živočíšneho pôvodu, neobsahuje škodlivé prvky, arómy a umelé farbivá.

Pri kŕmení obyvateľov akvária nezabudnite na miernosť, aby ste zabránili nadmernému kŕmeniu. Pre ich zdravie je oveľa lepšie dať im o niečo menej jedla ako príliš veľa. Zvyčajne by sa malo dojesť niekoľko minút po podaní.

Spolupráca s najlepšími výrobcami nám umožňuje ponúkať iba osvedčené krmivá. Ponúkané produkty majú vplyv na správny vývoj, stravu a starostlivosť o chované akvarijné zvieratá. Konzistencia produktov vám umožňuje udržiavať vodu čistú a zaisťovať ľahkú stráviteľnosť rybami. 

 

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania