Naposledy zobrazené


MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

  

 0908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail alebo pošlite sms)Vzduchovací motorček SunSun CT-201

Cena 7.79
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 6.49
Výrobca: SunSun
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

SunSun CT je séria profesionálnych prevzdušňovacích súprav určených na prevzdušňovanie  akvárií. Séria sa vyznačuje tichým chodom a energetickou účinnosťou. Vďaka použitiu modernej technológie je tento výrobok oveľa odolnejší voči nepretržitému fungovaniu.

Adekvátne prevzdušňovanie je jednou z najdôležitejších potrieb zdravého života vody. V procese výmeny plynov všetci obyvatelia akvária absorbujú kyslík tým, že darujú oxid uhličitý. Ak sa vo vode nahromadí príliš veľa CO2, môžu uhynúť ryby. V procese prevzdušňovanie, CO 2 sa nahrádza voľného kyslíka vo vzduchu, čím sa udržuje zodpovedajúce množstvo kyslíka vo vode, a robi správne pH.

Sunsun CT perlátor je vytvorený na základe výsledkov z oblasti techniky, ale s oveľa väčšou silou a nižšou spotrebou energie, a to vďaka použitiu lepších materiálov, viac odolné proti opotrebeniu.
Membrána, ktorá je vyrobená z vysoko elastického materiálu, ktorý je v tajnosti Sunsun, spojovací kolík elektromagnetu s membránou, ktorá je vyrobená zo zliatiny titánu - odolné voči vysokej teplote a oveľa nižšiu hmotnosť, magnetická cievka  - tieto a ďalšie výhody majú vplyv na nižšiu spotrebu energie, zvýšenie produktivity a bezproblémovú nepretržitú prevádzku výrobku, a to aj po dobu niekoľkých rokov.

Zariadenie má hladkú reguláciu výkonu, čo vám umožňuje udržiavať správne množstvo kyslíka a CO2 v akváriu.

Čerpadlo má mäkkú gumenú nohu, ktorá neprenáša vibrácie na povrch, na ktorom stojí. Okrem toho má gumový vešiak, ktorý vykonáva podobnú funkciu.

Technické špecifikácie:
- spotreba energie: 4 W
- tlak: 0,012 MPa
- účinnosť: 1,5 l / min
- počet výstupov: 1
- rozmery: 13,3 x 7 x 6,6 cm