Naposledy zobrazené

Akvariové rastliny
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 +421 908 157 195

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme) 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 


Pridaj sa k nám do FB  skupiny:

NAD

Produkty zákupite aj u partnerov:

Surpanshop

Akvaland

Atlas akváriových rastlín:

Surpanblog

 

 

Vzduchovací motorček SunSun CT-202 - 2 výstupy

Výrobca: SunSun
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: CT-202
Dostupnosť: na sklade u dodávateľa do 7 - 10 pracovných dní
Cena bez DPH: 6.66
7.99
KS

SunSun CT je séria profesionálnych prevzdušňovacích súprav určených na prevzdušňovanie  akvárií. Séria sa vyznačuje tichým chodom a energetickou účinnosťou. Vďaka použitiu modernej technológie je tento výrobok oveľa odolnejší voči nepretržitému fungovaniu.

Adekvátne prevzdušňovanie je jednou z najdôležitejších potrieb zdravého života vody. V procese výmeny plynov všetci obyvatelia akvária absorbujú kyslík tým, že darujú oxid uhličitý. Ak sa vo vode nahromadí príliš veľa CO2, môžu uhynúť ryby. V procese prevzdušňovanie, CO 2 sa nahrádza voľného kyslíka vo vzduchu, čím sa udržuje zodpovedajúce množstvo kyslíka vo vode, a robi správne pH.

Sunsun CT perlátor je vytvorený na základe výsledkov z oblasti techniky, ale s oveľa väčšou silou a nižšou spotrebou energie, a to vďaka použitiu lepších materiálov, viac odolné proti opotrebeniu.
Membrána, ktorá je vyrobená z vysoko elastického materiálu, ktorý je v tajnosti Sunsun, spojovací kolík elektromagnetu s membránou, ktorá je vyrobená zo zliatiny titánu - odolné voči vysokej teplote a oveľa nižšiu hmotnosť, magnetická cievka  - tieto a ďalšie výhody majú vplyv na nižšiu spotrebu energie, zvýšenie produktivity a bezproblémovú nepretržitú prevádzku výrobku, a to aj po dobu niekoľkých rokov.

Zariadenie má hladkú reguláciu výkonu, čo vám umožňuje udržiavať správne množstvo kyslíka a CO2 v akváriu.

Čerpadlo má mäkkú gumenú nohu, ktorá neprenáša vibrácie na povrch, na ktorom stojí. Okrem toho má gumový vešiak, ktorý vykonáva podobnú funkciu.

Technické špecifikácie:
- spotreba energie: 4 W
- tlak: 0,012 MPa
- účinnosť: 2x1,5 l / min
- počet výstupov: 2
- rozmery: 13,3 x 7 x 6,6 cm