Naposledy zobrazené


MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

  Vzduchovací motorček SunSun CT-404 - 4 výstupy

Cena 24.99
Dostupnosť: skladom +2
Cena bez DPH: 20.83
Výrobca: SunSun
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

SunSun CT je séria profesionálnych prevzdušňovacích súprav určených na prevzdušňovanie  akvárií. Séria sa vyznačuje tichým chodom a energetickou účinnosťou. Vďaka použitiu modernej technológie je tento výrobok oveľa odolnejší voči nepretržitému fungovaniu.

Adekvátne prevzdušňovanie je jednou z najdôležitejších potrieb zdravého života vody. V procese výmeny plynov všetci obyvatelia akvária absorbujú kyslík tým, že darujú oxid uhličitý. Ak sa vo vode nahromadí príliš veľa CO2, môžu uhynúť ryby. V procese prevzdušňovanie, CO 2 sa nahrádza voľného kyslíka vo vzduchu, čím sa udržuje zodpovedajúce množstvo kyslíka vo vode, a robi správne pH.

Sunsun CT perlátor je vytvorený na základe výsledkov z oblasti techniky, ale s oveľa väčšou silou a nižšou spotrebou energie, a to vďaka použitiu lepších materiálov, viac odolné proti opotrebeniu.
Membrána, ktorá je vyrobená z vysoko elastického materiálu, ktorý je v tajnosti Sunsun, spojovací kolík elektromagnetu s membránou, ktorá je vyrobená zo zliatiny titánu - odolné voči vysokej teplote a oveľa nižšiu hmotnosť, magnetická cievka  - tieto a ďalšie výhody majú vplyv na nižšiu spotrebu energie, zvýšenie produktivity a bezproblémovú nepretržitú prevádzku výrobku, a to aj po dobu niekoľkých rokov.

Zariadenie má hladkú reguláciu výkonu, čo vám umožňuje udržiavať správne množstvo kyslíka a CO2 v akváriu.

Čerpadlo má mäkkú gumenú nohu, ktorá neprenáša vibrácie na povrch, na ktorom stojí. Okrem toho má gumový vešiak, ktorý vykonáva podobnú funkciu.

Technické špecifikácie:
- spotreba energie: 8 W
- tlak: 0,016 MPa
- účinnosť: 4x2,8 l / min
- počet výstupov: 2
- rozmery: 17,3 x 16 x 7 cm