Veľkoobchod a obchod s rastlinami a akvaristikou

Akváriové rastliny, teráriové rastliny, technika a prípravky pre úspešný rast rastlín v akváriu


Produkty

Akvariové rastliny

Eshop:
MT Holding Slovakia, s.r.o.
Belince 144

95612

IČO:51742209

DIČ:SK2120775338

 +421 950 625 772

(08.00-16.00 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

 

Predajňa Nitra

4AQUARIUM

všetko pre akvárium a aquascaping

Štúrova ulica 1420/45, 94901 Nitra

 +421 940 933 723

(09.00-17.30 hod. - telefónne číslo nie je stálou službou, preto ak sa Vám nepodarí dovolať, napíšte nám mail, na sms neodpovedáme

Dovoz akvárijných, terárijných a jazierkových rastlín.

 

                   

 

 

MÁTE OTÁZKU?

tak neváhajte, vyplňujte, odosielajte:

Meno: 

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

 

 

 

 


 

 

SunSun HW-3000 LCD + UV - externý filter 1200 - 3000 l / h BLACK&RED EDITION

DOPRAVA ZADARMO SR
Výrobca: SunSun
Dostupnosť: naskldníme 04/2024
136.23 bez DPH
163.47 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

SunSun HW-3000 BR LCD + UV - externý filter 1200 - 3000 l / h

Čo môže počítač s filtrom HW-3000 robiť? 

Programovanie kapacity čerpadla:

Umožňuje ovládať kapacitu čerpadla zvyšovaním a znižovaním napätia. To znamená, že pri použití napríklad minimálnej kapacity 1200 l / h, filter spotrebuje menej energie ako maximálna kapacita 3 000 l / h. Doteraz bola regulácia výkonu vo filtroch založená na princípe škrtenia prietoku ventilov, čo urýchľovalo starnutie čerpadla a neznižovalo spotrebu energie. 

Programovanie UV lampy:
Lampa je ovládaná počítačom. Užívateľ má možnosť naprogramovať počet hodín prevádzky lampy na celý deň. Okrem toho počítač zhŕňa hodiny, počas ktorých UV lampa pracovala a výsledok zobrazuje na LCD displeji. Vďaka tomu má užívateľ schopnosť regulovať účinnosť samotného UV vlákna.

Prečo regulovať výkon čerpadla? 
V prvom rade môže filter prispôsobiť svoj výkon veľkosti akvária. Vďaka širokej škále výkonov môže podporovať akvárium od 120l do 1500l. Okrem toho môže užívateľ vďaka možnosti zmeny výkonu čerpadla odrážať meniace sa atmosférické podmienky vyskytujúce sa v danej prírodnej oblasti. 

Prečo ovládať UV lampu? 
Dĺžka žiarovky by sa mala zvoliť podľa veľkosti akvária alebo podľa podmienok v nádrži. Napríklad v prípade rias alebo chorôb sa môže lampa predĺžiť. 

Ovládač má dotykové tlačidlá. Poskytuje odolnosť proti vode a bezpečnosť pri kontrole ozveny filtra mokrými rukami. 

Výhody vyplývajúce z návrhu a konštrukcie filtra HW-3000: 

UV lampa: 
Za sterilizáciu vody je zodpovedná silná UV-C lampa. Má široké spektrum aktivít, ktoré sú zodpovedné za udržiavanie vody vo vynikajúcej kvalite. Mimoriadne účinne ničí všetky spory rias a baktérie zodpovedné za cyanózu alebo ochorenie. 

Telo a materiály: Na stavbu sa použili materiály 
najvyššej triedy. Teleso, kryt a ďalšie plastové prvky sú vyrobené z plastu ABS, čo je amorfný materiál s vysokou hustotou. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti trhlinám a mechanickým poškodením. Tesnenia sú vyrobené z gumy so správnym počtom sieťových pripojení polyolefínové reťazce, ktoré sú zodpovedné za primeranú flexibilitu a trvanlivosť. Materiály a originálne formy odliatku zaručujú spoľahlivosť filtra, pre ktorý bol vytvorený. Výrobcovia - „sledovatelia“ filtrov rovnakej štruktúry, ktorých je na trhu veľa, môžu závidieť remeselnému spracovaniu a kvalite a triede produktu SunSun. 

Koše s
filtrom : Filter je vybavený štyrmi košmi s filtrom. To uľahčuje udržiavanie filtra v poriadku a umožňuje vám prispôsobiť použitie rôznych typov kaziet potrebám akvária. 

Vstup a výstup vody: 
Filter má systém „aqua-stop“ blokujúci prívod vody z filtra do hadíc. Tento ventil umožňuje odstránenie hadíc z krytu filtra. Je nevyhnutné počas všetkých údržbárskych prác. 

Výhodou filtra HW-3000 je bezpochyby dvojitý prívod vody. Vstup je vyrobený pomocou dvoch rúrok pre rôzne aplikácie. Spodná rúra odvádza vodu v najbližšej možnej oblasti od dna. Dĺžka tejto rúrky môže byť voľne upravená pomocou ďalších segmentov rúrky. Týmto spôsobom filter nasáva nečistoty ležiace na dne, ktoré sú častou príčinou bahna dna a zhoršovania kvality vody. Spodný vstup má sitko, ktoré zabraňuje vstupu rýb, kreviet, rastlín a iných veľkých predmetov do filtra.

Druhý prívod je čiastočne nad hladinou vody - obyčajne sa označuje ako povrchový skimmer. Odoberá vodu priamo z povrchu a odstraňuje všetky plávajúce nečistoty a bielkoviny, ktoré sú pre ľudské oko viditeľné ako tukové škvrny. Tento mimoriadne nevzhľadný povlak je veľmi nebezpečný pre zdravie a kvalitu vody, takže filter, ktorý ho neutralizuje, zaisťuje najlepšiu a kompletnú kvalitu filtrácie vody. 

Hadice majú možnosť zaplavenia pomocou špeciálnej zátky umiestnenej v hornej časti vstupu a výstupu. Toto riešenie umožňuje rýchle „prvé“ naplnenie hadíc pred spustením filtra. 

Odtok vody sa dá vďaka veľkému počtu potrubí a tvaroviek voľne upravovať. Môžete nainštalovať dlhé dažďové sprchy alebo nastaviteľné dvojité výfukové trysky.

Motor a obežné koleso: 
Čerpadlo s vysoko výkonnou kultúrou zaisťuje tichú prevádzku. Čerpadlo je založené na keramickom obežnom kolese, ktoré umožňuje prevádzku v morskej vode. Motor sa vyznačuje vysokou pracovnou kultúrou a veľkou energetickou účinnosťou. 

Filter má veľkú európsku zástrčku so zemou. 

Technické údaje: 

Rozsah čerpadla:
Stupeň 1: prietok 1200lH / spotreba energie 10W / výtlak 120 cm 
Stupeň 2: prietok 1600lH / príkon 14 W / výtlak 150cm 
Stupeň 3 prietok 2000lH / spotreba energie 18W / výtlak 180cm 
Stupeň 4: prietok 2400lH / spotreba energie 22 W / výtlak210 cm

Stupeň 5: prietok 2700lH / spotreba energie 26W / výtlak 230cm
Stupeň 6: prietok 3 000 lH / spotreba energie 30 W / výtlak 250cm 


- rozmery: 29x29x47cm - dĺžka kábla: 180 cm - UV lampa: 9W

Filtracne náplne sú neni súčasťou.

navod_na_obsluhu_sunsun_hw_3000_1.pdf

Pred uvedením do prevádzky namastite tesnenie a dosadacie plochy bielou vazelínou.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom